Reklama
Polecamy


Reklama

Idą święta! W branży disco polo już się zaczyna!

2019-11-03T10:00:00+01:00 Idą święta! W branży disco polo już się zaczyna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/ida-swieta-w-branzy-disco-polo-juz-sie-zaczyna-1571991925.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Allinteractive Films
Reklama


Święta

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Reklama

Za oknem jesień, w sercu lato, a w głowie kolędy i piosenka, bez której święta nie istnieją! Oczywiście mowa o kultowym przeboju zatytułowanym „Last Christmas”.

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Świat disco polo jest bardzo specyficzny. Nie trzeba szukać ku temu argumentów, bo te widać na każdym kroku. Codziennie fani muzyki tanecznej, a także osoby, które przyglądają się jej z boku, mogą to dostrzec, iż disco polo jest wyjątkowym obszarem.

Nie bez powodu przyjęło się mówić, że to stan umysłu. Mamy na to kolejne dowody. W kalendarzu jest dopiero październik, a osoby, które są ściśle związane z muzyką disco polo - zapoczątkowali w tym roku jako pierwsi kawałek „Last Christmas”.

Piosenka duetu Wham! została wydana dokładnie w 1984 roku i okazała się być złotym strzałem. Na ten moment nie ma osoby, która nie znałaby tego przeboju. Fenomenem jest fakt, że śpiewają ją nawet dzieci. Niedawno w sieci na stronie Allinteractive Films pojawiło się urocze zdjęcie z choinkami.

Fotografia przestawia ludzi, którzy przygotowują drzewka już pod święta. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że mamy dopiero koniec października, a w dodatku podpisali, iż sezon na „Last Christmas” uważają za otwarty.

Przeważnie stacje radiowe konkurowały między sobą, aby być pierwszymi. Jednakże w tym roku pierwsi nie będą, bo miejsce zostało zajęte przez Allinteractive Films.

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.