2014-03-18T00:39:00+01:00 Horpyna w TV.DISCO Już 23 marca na antenie TV.DISCO premierowy odcinek programu „Koncert Życzeń” w wiosennej, studyjnej odsłonie. Tym razem, oprócz życzeń, na widzów czekają zaskakujące https://disco-polo.info/uploads/news/2014/03/unnamed.jpg Disco-Polo.info

Horpyna w TV.DISCO


Już 23 marca na antenie TV.DISCO premierowy odcinek programu „Koncert Życzeń” w wiosennej, studyjnej odsłonie. Tym razem, oprócz życzeń, na widzów czekają zaskakujące spotkania z gośćmi z różnych stron naszego pięknego kraju!   W pierwszym wi...

Autor: Adam Begier, 18 Marzec 2014  00:39
Źródło zdjęć:
Horpyna w TV.DISCO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian
 2. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
 3. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
Reklama

Już 23 marca na antenie TV.DISCO premierowy odcinek programu „Koncert Życzeń” w wiosennej, studyjnej odsłonie. Tym razem, oprócz życzeń, na widzów czekają zaskakujące spotkania z gośćmi z różnych stron naszego pięknego kraju!

 

W pierwszym wiosennym wydaniu, Sławek Świerzyński oraz jego córka Nikola przedstawią widzom prawdziwą energię ukraińskiego folk-rocka. Zespół Horpyna, którego miastem rodzinnym jest Olsztyn, reprezentuje ukraińską scenę muzyczną w Polsce. Grupa istnieje od 15 lat i nieustannie zachwyca słuchaczy swoimi muzycznymi pomysłami, przepełnionymi dynamizmem i radością życia.
Występy formacji to prawdziwe widowiska. Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty nie tylko w kraju, ale także za granicą, np. w Kanadzie, Niemczech, Francji, Rosji czy na Litwie. Niezależnie jednak od miejsca, gorące ukraińskie rytmy porywają słuchaczy do tańca i wspólnej zabawy. Tak też będzie w studiu „Koncertu Życzeń”, gdyż Horpyna zagra na żywo.

 

Jeśli chcecie przekonać się jak zespół potrafi szaleć na scenie oraz dowiedzieć się z kim wykonywali kolędy i jakie mają wspomnienia związane z windą w akademiku, koniecznie włączcie TV.DISCO, w niedzielę, 23 marca, o godzinie 13.00.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
 2. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
 3. Znany gwiazdor disco polo Loverboy podbija YouTube z hitem "The Bill" ! Jest skazany na sukces?!
 4. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
 5. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
 6. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
 7. Znany raper Kękę śpiewa hicior disco polo zespołu Playboys! Jak mu poszło? Internauci w szoku! | VIDEO
 8. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie