Reklama


Reklama

Hit disco polo zyskał drugie życie! Odświeżona wersja przeboju, który zna cała Polska!

2020-11-04T13:49:00+01:00 Hit disco polo zyskał drugie życie! Odświeżona wersja przeboju, który zna cała Polska! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/hit-disco-polo-zyskal-drugie-zycie-odswiezona-wersja-hitu-podbija-internet-1603276327.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kto w dawnych latach słuchał disco polo, nie mógł przeoczyć tej produkcji! Na prywatkach i dyskotekach, ta kompozycja wiodła prym

Reklama

Historia disco polo, pokazuje jak długo gatunek ten wzrastał w społeczności naszego kraju, by osiągnąć obecną potęgę. Raczkował już w latach 80-tych jako muzyka chodnikowa, by już w roku 1995 przeżyć swoje apogeum i wznieść się na wyżyny popularności!

Zobacz również: Nowość od Miłego Pan porywa do tańca jeszcze bardziej. Zaskakująca produkcja disco polo.

Zagraniczne hity i polskie przeboje rozrywkowe, królowały na wszystkich parkietach! Od tamtego czasu powstało wiele pamiętnych utworów, a niektóre z nich „dostają dziś drugie życie”! Tak się właśnie dzieje z popularnym superhitem pt. „Kochanków Miałaś Wielu” od zespołu 4Ever!

Kto w dawnych latach słuchał disco polo, nie mógł przeoczyć tej produkcji! Na prywatkach i dyskotekach, ta kompozycja wiodła prym! Ku uciesze fanów formacji, już od teraz możemy delektować się odnowioną wersją!

Ten remix z pewnością zajmie honorowe miejsce obok oryginału, a każdy wieloletni odbiorca, nie przepuści okazji, by usłyszeć ten kawałek historii w zupełnie nowej wersji!

Musimy przyznać, że ta swego rodzaju podróż w czasie, była wspaniałym pomysłem! Zespół 4Ever zapewnił wszystkim wyjątkowe przeżycia, a niektórym z pewnością nawet wzruszenia.

Odsłuchajcie świeżutką wersję przeboju sprzed lat!

Zobacz również: Nowość od Miłego Pan porywa do tańca jeszcze bardziej. Zaskakująca produkcja disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  2. Wokalistka disco polo podbija sieć w innym repertuarze! Internauci zachwyceni jej wokalem!
  3. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.