Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-03T18:00:00+02:00 Hit czy przesada?! Wokalistka disco polo zszokowała wszystkich wielkim dekoltem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/wokalistka-disco-polo-szokuje-dekoltem-tym-razem-przeszla-sama-siebie-1598909477.jpg
Reklama

Hit czy przesada?! Wokalistka disco polo zszokowała wszystkich wielkim dekoltem!

Redakcja , 03 Wrzesień 2020  18:00
Hit czy przesada?! Wokalistka disco polo zszokowała wszystkich wielkim dekoltem!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy
Reklama

Cały instagramowy profil wokalistki disco polo, przepełniony jest jej cielesnymi atutami

Reklama

Gorące publikacje od gwiazd disco polo, to obrazek, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Kiedy jednak wydaje się, że widzieliśmy już wszystko i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, w sieci pojawia się fotografia, która zaprzecza wszelkim prawom, udowadniając, że kraina disco, to otchłań, która w każdej chwili może zszokować cały, muzyczny świat.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Takie właśnie zdjęcie udostępniła znana i lubiana artystka disco polo - Paulina z zespołu Energy Girls. Artystka od dawna zachwyca swoich obserwujących ponadziemskimi kształtami, ale to, co pozwoliła ujrzeć tym razem, przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Kuszący dekolt gwiazdy, dominuje kadr i podgrzewa zmysły do granic fizycznej możliwości. Nie można oderwać wzroku od seksownej publikacji i namiętnej pozy pięknej gwiazdy. Warto wspomnieć, że cały instagramowy profil piosenkarki, przepełniony jest jej cielesnymi atutami.

Wokalistka na co dzień prowadzi zajęcia fitness, zatem o jakości jej kształtów nie trzeba przekonywać. Wystarczy rzucić okiem na ostatnio opublikowane przez gwiazdę kadry.

Zobaczcie koniecznie!

Zobacz również: Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  2. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  4. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej