2021-10-20T18:52:00+02:00 Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marc https://disco-polo.info/uploads/news/historyczne-spotkanie-legendarnych-gwiazdorow-disco-polo-to-oni-stworzyli-muzyke-chodnikowajpg.jpg

Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys

Redakcja , 20 Październik 2021  18:52
Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Ci artyści to wielkie gwiazdy muzyki disco polo! Wśród nich Sławomir Świerzyński, Marcin Miller...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

19 października 2021 roku to ważna data, która na długo pozostanie w pamięci wielu fanów disco polo. Właśnie tego dnia 40 – lecie swojej pracy artystycznej świętowała popularna grupa Bayer Full! Z tej okazji w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca odbył się niezwykły benefis, na którym nie zabrakło największych gwiazd polskiej muzyki tanecznej!

Zobacz również: Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!

40 lat na scenie to kawał czasu. Wielu fanów disco polo wciąż nie dowierza, że to już tyle lat możemy cieszyć się przebojową twórczością Sławomira Świerzyńskiego i jego ekipy. Okrągła rocznica była okazją do hucznego świętowania, które zorganizowała zacnym jubilatom Telewizja Polska!

Reklama

I chociaż obszerną relację z tego wydarzenia widzowie obejrzą dopiero na Gwiazdkę, to w sieci już pojawiły się zdjęcia, które zdradzają kulisy tego niezwykłego wydarzenia! Było naprawdę gorąco, a momentami także i wzruszajaco!

Jedną z największych gwiazd benefisu Bayer Full był bez wątpienia Marcin Miller z grupy Boys. Słynny wokalista disco polo zaprezentował na żywo wielki przebój “Na dawną nutę, który wykonał wspólnie z przyjaciółmi z formacji Fanatic, Redox i Mister Dex. Niecodzienne spotkanie było wspaniałą okazją do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, które szybko trafiło na Instagram. Marcin w towarzystwie legendarnych kolegów czuł się jak ryba w wodzie. W końcu razem z nimi zaczynał swoją przygodę z muzyką!

Zobacz również: Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!

 

Reklama
Plik Boys---legendy-1.jpg
Plik Boys---legendy-3.jpg
Plik Boys---legendy-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: BOYS - Miłość jak wiatr
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  2. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  3. Formacja Soleo w swoim żywiole! Kamil Jaworski zdradził szczegóły pracy nad kolejną nowością!
  4. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!
  5. Z ostatniej chwili! Nowe radio internetowe z muzyką disco polo podbija sieć! Największe hity w zasięgu ręki!
  6. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  7. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  8. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami