2021-07-01T09:38:00+02:00 Gwiazdy polskiego kina w najnowszej produkcji Pięknych i Młodych! Magdalena Narożna odsłoniła karty! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-polskiego-kina-w-najnowszej-produkcji-pieknych-i-mlodych-magdalena-narozna-odslonila-kartyjpg.jpg

Gwiazdy polskiego kina w najnowszej produkcji Pięknych i Młodych! Magdalena Narożna odsłoniła karty!

Redakcja , 01 Lipiec 2021  09:38
Gwiazdy polskiego kina w najnowszej produkcji Pięknych i Młodych! Magdalena Narożna odsłoniła karty!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Plejada wielkich gwiazd w nowej produkcji grupy disco polo Piękni i Młodzi! Magda Narożna zdradziła nazwiska


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

To będzie jedna z najbardziej oczekiwanych premier disco polo 2021 roku!

Zobacz również: Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?

Magdalena Narożna to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo! Hity, które stworzyła wraz z zespołem Piękni i Młodzi oczarowały całą Polskę! Nie ma osoby, która nie znałaby takich przebojów jak: “Ona jest taka cudowna”, “Niewiara”, czy “Kocham się w Tobie”!

Gwiazda disco polo szykuje kolejne niespodzianki dla fanów! Magdalena na swoim Instagramie zdradziła kilka szczegółów na temat najnowszej produkcji Pięknych i Młodych!  To bez wątpienia będzie jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2021 roku!

Reklama

PLEJADA GWIAZD W NOWEJ PRODUKCJI GRUPY PIĘKNI I MŁODZI 

Okazuje się, że Piękni i Młodzi weszli na plan zdjęciowy swojego najnowszego teledysku! Magdalena na swoim Insta Stories opublikowała wideo relację, która odsłoniła kulisy tego niezwykłego przedsięwzięcia! Zapowiada się kolejna muzyczna petarda w wykonaniu uwielbianych gwiazdorów disco polo!

Magdalena zdradziła fanom, że w najnowszym teledysku Pięknych i Młodych pojawią się niecodzienni goście! Jednym z nich będzie znany aktor serialu Barwy Szczęścia, Piotr Gawron-Jedlikowski! Tego nikt się nie spodziewał!

Artystyczne drogi Magdy i Piotry zeszły się na planie show Polsatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdorzy polubili się do tego stopnia, że po jego zakończeniu nie zerwali kontaktów, a nawet rozpoczęli niezwykłą współpracę! Warto przypomnieć, że przystojny aktor wykonywał w programie jeden z kawałków Magdaleny! Artyści są więc sobie bardzo bliscy!

MAGDA NAROŻNA ZDRADZIŁA NAZWISKA ARTYSTÓW, KTÓRZY POJAWIĄ SIĘ W NOWOŚCI

To nie jedyna niespodzianka, która czeka fanów! Magdalena do swojego premierowego klipu zaangażowała także Michała Pasternaka, śpiewającego aktora, który jest prawdziwym bożyszczem wielu kobiet! Swoją rolę w teledysku znalazł także Paweł Góral. Z taką obsadą panie z zapartym tchem będą śledzić każdą sekundę klipu! Już dawno w żadnym teledysku disco polo nie było tyle testosteronu!

Reklama

PIĘKNI I MŁODZI NOWOŚĆ - PIĘKNA OKOLICA I WSPANIAŁE GWIAZDY 

Najnowszy teledysk Pięknych i Młodych zrealizowany został na kąpielisku Wawa Wake, które znajduje się na obrzeżach Warszawy. Wybór tego miejsca był nieprzypadkowy! To bardzo urokliwa okolica!

Fani już odliczają dni do premiery klipu! To będzie niesamowicie ważny dzień dla branży disco polo!

Zobacz również: Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!

Reklama

Piękni i Młodzi - Numer jeden

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  2. Agnieszka Drewnicka Exaited pokazała się z dorosłą córką! Fani w szoku! Kobiety wyglądają jak siostry!
  3. Wielka rewolucja w życiu znanego DJ-a! Artysta pragnie podbić scenę disco polo! Zobaczcie co przygotował!
  4. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  5. Prześliczne wokalistki z zespołu Szpilki zachwycają swoimi ciałami i stylizacjami! Artystki disco polo wyglądają jak królowe balu?!
  6. Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!
  7. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  8. Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami