Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-11-23T07:55:00+01:00 Gwiazdy disco polo zamieszane w porwanie?! Mamy wypowiedź wokalisty! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/gwiazdy-disco-polo-zamieszane-w-porwanie-mamy-wypowiedz-wokalisty-1542747580.jpg
Reklama

Gwiazdy disco polo zamieszane w porwanie?! Mamy wypowiedź wokalisty!

Redakcja , 23 Listopad 2018  07:55
Gwiazdy disco polo zamieszane w porwanie?! Mamy wypowiedź wokalisty!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook Zespół Soleo Disco/Dance
Reklama

Internauci zaskoczeni! Grupa disco polo udostępniła w sieci intrygujący materiał

Reklama

Muzyka disco polo na dobre zadomowiła się na polskim rynku muzycznym. Dawniej wyśmiewany gatunek wiedzie obecni prym. Zarówno fani, jak i media społecznościowe wykazują coraz to większe zainteresowanie tym co dzieje się w branży. 

A na nudę nie można narzekać m.in. za sprawą ulubieńców disco polo - grupy Soleo. Kamil Jaworski udostępnił w sieci intrygujący materiał z planu. Jak się okazuje grupa podjęła się nowego przedsięwzięcia, w którym pokusili się o porwanie! 

Zobacz również: Wielki hit grupy Vivat pt. 'Oddam Ci wszystko' odświeżony! W takiej wersji tego utworu jeszcze nikt nie słyszał!

Zespół znany z takich hitów jak "Słodko Słodka"; "Ania i Hania"; czy "Kocham Blondynki" pracuje nad kolejną nowością. Obecnie ekipa jest już po zdjęciach do teledysku, którego realizacją zajęła się firma FasterMedia."Porobione, zakończone. Najnowsza propozycja od SOLEO-ńczyków - PORWAŁEM SĄSIADECZKĘ już za kilka tygodni. Dziękujemy Naszym głównym bohaterom oraz niezawodnej ekipie Faster Media za profesjonalizm w tych skandynawskich warunkach. Będzie ogień" zapewnia grupa. Czy zapowiadana nowość okaże się być w ich karierze kluczowa?

Zobaczcie materiał z planu

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To już dziś! Wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet z gwiazdami disco polo na antenie TVP!
  2. Mocna i niezwykle dynamiczna premiera disco polo! Grupa News przeskoczy konkurencję!
  3. Fani zachwyceni! Marcin Miller zaskoczył wyjątkową niespodzianką! Tak imperator disco polo dba o słuchaczy!
  4. Pojawiły się przecieki z backstage’u! Gwiazdy disco polo nie mogły odrzucić tej oferty?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej