2021-06-20T15:36:00+02:00 Gwiazdy disco polo wystąpiły na pikniku Mamyginekolog! Miły Pan oraz Letni dali niezłe show! Spełnili mar https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowy-wystep-artystow-disco-polo-na-pikniku-mamyginekolog-mily-pan-oraz-letni-dali-niezle-showjpg.jpg

Gwiazdy disco polo wystąpiły na pikniku Mamyginekolog! Miły Pan oraz Letni dali niezłe show! Spełnili marzenie lekarki i Jej męża!

Redakcja , 20 Czerwiec 2021  15:36
Gwiazdy disco polo wystąpiły na pikniku Mamyginekolog! Miły Pan oraz Letni dali niezłe show! Spełnili marzenie lekarki i Jej męża!
Źródło zdjęć: instagram.com/mamaginekolog/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ten piknik przejdzie do historii! Gwiazdy disco polo wsparły fundację i spełnili marzenie Mamyginekolog oraz Jej męża!

Reklama

Kilka tygodni temu świat disco polo obiegło nagranie wprost z Instastory popularnej blogerki i lekarki znanej jako Mamaginekolog, na którym wraz z mężem tańczą do kawałka grupy Letni „Dziewczyno z mięsnego”. Chociaż padły wówczas propozycje współpracy, to nikt nie spodziewał się, że będzie miała ona taki wyjątkowy charakter!

Zobacz również: Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!

GWIAZDY DISCO POLO NA DOBRYM PIKNIKU MAMYGINEKOLOG

Nie od wczoraj wiadomo, że muzyka disco polo świetnie rozkręca najlepsze imprezy. Nie mogło jej zatem zabraknąć na pikniku dobroczynnym, zorganizowanym przez Mamęginekolog i jej męża, którzy prowadzą Fundację Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego. Na pikniku pojawiły się znane gwiazdy disco polo – Letni oraz Miły Pan. Artyści wsparli fundację i prowadzoną zbiórkę, a ich występ wywołał furorę wśród obecnych! Przy scenie szybko pojawili się ludzie i świetnie bawili się podczas koncertu!

Jak sama Nicole Sochacki-Wójcicka napisała na Instagramie, spełniło się jedno z ich prywatnych marzeń:

Powiem Wam jedno (…) spełniliśmy nasze prywatne marzenie, @letni_official wybrał Kuba a @najmilszypan ja - na piknik RP - ale chłopaki po prostu chcieli się przyczynić do dobra, które robimy i którym się dzielimy, dobro wraca. Mówię Wam!!!

Pod zamieszczonym zdjęciem Artyści disco polo podziękowali za to wyjątkowe zaproszenie i napisali coś, co na pewno ucieszy wielu fanów!

Było mega! Dziękujemy za zaproszenie! PS: Temat wspólnego numeru z @mamaginekolog jest w fazie zaawansowanych rozmów

WYJĄTKOWE PRODUKTY WSPIERAJĄCE FUNDACJĘ MEDYCYNY PRENATALNEJ IM. ERNESTA WÓJCICKIEGO 

My osobiście nie możemy się już doczekać kolejnej współpracy! A tych, którzy chcieliby również wesprzć Fundację Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego zachęcamy do zakupu wyjątkowych produktów elektronicznych, które dostępne są na stronie MamyGinekolog (kliknij tutaj aby przejść do sklepu)

Zobacz również: Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Reklama
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo pokazała głęboki dekolt ! Gwiazda wygląda jak milion dolarów!
  2. Angelika Żmijewska - Top Girls zachywca w obcisłej sukience! Uwagę fanów zwraca smukła talia gwiazdy disco polo!
  3. Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!
  4. Bayer Full i Sławomir Świerzyński oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdorzy disco polo skradli telewizyjne show!
  5. Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków!
  6. Popularny hit uwielbianej grupy disco polo w nowej wersji! To będzie przebój tych wakacji?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami