Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-04-06T07:20:00+02:00 Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-zegnaja-krzysztofa-krawczyka---legende-polskiej-sceny-muzycznejjpg.jpg
Reklama

Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!

Redakcja , 06 Kwiecień 2021  07:20
Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Słowa wzruszenia płyną z ust Artystów disco polo: „Niech dobre anioły słuchają teraz Twojego głosu…”

Reklama

Świąteczny poniedziałek przyniósł bardzo smutne wiadomości. Polski rynek muzyczny stracił jednego z niezwykle utalentowanych i uwielbianych muzyków – Krzysztofa Krawczyka. Artyści disco polo pogrążyli się w żałobie. Na swoich social mediach opublikowali słowa pełne niewymownego żalu po stracie tak fantastycznego piosenkarza.

Zobacz również: Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!

Krzysztof Krawczyk był legendą polskiego rynku muzycznego, a na jego muzyce wychowało się wiele pokoleń. Wieść o jego śmierci poruszyła nie tylko cały artystyczny świat ale i wszystkich Polaków. Wiele gwiazd disco polo postanowiło na swoich social mediach pożegnać ikonę jaką był Krzysztof Krawczyk. Z wpisów wokalistów płynie wiele smutku i żalu po ogromnej stracie, jaką jest śmierć tak znakomitego piosenkarza.

Poruszające wpisy pojawiły się między innymi na profilach Jorrgusa, Elwiry Mejk, Czadomana, Patryka Pegzy z zespołu After Party, a także u Cristo Dance, Andre, Tomasza Drossel, Sławomira czy zespołu Long & Junior. Ci ostatni napisali piękne i poruszające słowa pożegnania:

Krzysztofie, z wielkim bólem Cię żegnamy... Jesteśmy dumni, że było nam dane zaśpiewać na festiwalu jedną z Twoich piosenek... Ciebie z pewnością już z nami nie będzie, ale muzyka i piosenki jakie tworzyłeś przez te lata, zostaną z nami na zawsze. Niech dobre Anioły słuchają teraz Twojego głosu... Zaśpiewajmy jeszcze ten jeden raz...

Śmierć Krzysztofa Krawczyka to ogromna strata. Chociaż nie zagra dla nas już ani jednego koncertu, to jego muzyka będzie wiecznie żywa w naszych sercach.

Zobacz również: Bezprecedensowa walka z hejtem! Wokalistka disco polo zdjęła stanik i pokazała pośladki!

Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny - Parostatek Live
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  2. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!
  3. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!
  4. Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej