Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo skradną telewizyjne show?! Nowe twarze na antenie telewizji Polsat!

2020-03-11T10:30:00+01:00 Gwiazdy disco polo skradną telewizyjne show?! Nowe twarze na antenie telewizji Polsat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/disco-polo-25-lat-pozniej-1583876100.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nowy program,który powstał przy współpracy Telewizji Polsat i Polo Tv oraz Disco Polo.Poprowadzą go Edyta Folwarska,Marcin Kotyński oraz Marcin Miller

Reklama

Fan disco polo nie kryją swojego zachwytu. Program o muzyce disco polo powraca na główną antenę telewizji Polsat.

Zobacz również: Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!

Edyta Folwarska, która będzie jedną z prowadzących – udostępniła zdjęcia z wiosennej ramówki Telewizji Polsat. To już pewne, że wszystkim dobrze znany program telewizyjny „Disco Relax” po długiej przerwie powróci w nowej odsłonie „Disco polo - 25 lat później”.

Nowy program, który powstał przy współpracy Telewizji Polsat i Polo Tv oraz Disco Polo. Poprowadzą go Edyta Folwarska oraz Marcin Kotyński. Swój kącik gwiazd będzie miał również lider i wokalista zespołu Boys - Marcin Miller.

Debiutancka emisja programu nastąpi już w najbliższą sobotę 14 marca. „Disco Polo – 25 lat później” będzie emitowany na Polsacie, Polo Tv i Disco Polo Music. Oglądając program będziecie mogli się dowiedzieć, jak na przestrzeni tych 25 lat zmienił się rynek disco polo. „Disco polo – 25 lat później” będzie nadawany w trzynastu odcinkach.

Na pewno każdy z nich poszerzy waszą wiedzę w temacie muzyki disco polo, tym bardziej – że Marcin Miller będzie przeprowadzać wywiady z najpopularniejszymi zespołami, którzy razem z nimi występowali w latach 90-tych na scenie.

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna wokalistka disco polo uwodzi ciałem w Hiszpanii! Uwagę zwracają nogi i odsłonięty dekolt!
  2. Fatum nad artystami?! Zła passa dopadła gwiazdy disco polo!
  3. Wokalista disco polo obawia się aresztu! Wszystko przez brawurową jazdę samochodem?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.