Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo skradną telewizyjne show?! Nowe twarze na antenie telewizji Polsat!

2020-03-11T10:30:00+01:00 Gwiazdy disco polo skradną telewizyjne show?! Nowe twarze na antenie telewizji Polsat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/disco-polo-25-lat-pozniej-1583876100.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nowy program,który powstał przy współpracy Telewizji Polsat i Polo Tv oraz Disco Polo.Poprowadzą go Edyta Folwarska,Marcin Kotyński oraz Marcin Miller

Reklama

Fan disco polo nie kryją swojego zachwytu. Program o muzyce disco polo powraca na główną antenę telewizji Polsat.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Edyta Folwarska, która będzie jedną z prowadzących – udostępniła zdjęcia z wiosennej ramówki Telewizji Polsat. To już pewne, że wszystkim dobrze znany program telewizyjny „Disco Relax” po długiej przerwie powróci w nowej odsłonie „Disco polo - 25 lat później”.

Nowy program, który powstał przy współpracy Telewizji Polsat i Polo Tv oraz Disco Polo. Poprowadzą go Edyta Folwarska oraz Marcin Kotyński. Swój kącik gwiazd będzie miał również lider i wokalista zespołu Boys - Marcin Miller.

Debiutancka emisja programu nastąpi już w najbliższą sobotę 14 marca. „Disco Polo – 25 lat później” będzie emitowany na Polsacie, Polo Tv i Disco Polo Music. Oglądając program będziecie mogli się dowiedzieć, jak na przestrzeni tych 25 lat zmienił się rynek disco polo. „Disco polo – 25 lat później” będzie nadawany w trzynastu odcinkach.

Na pewno każdy z nich poszerzy waszą wiedzę w temacie muzyki disco polo, tym bardziej – że Marcin Miller będzie przeprowadzać wywiady z najpopularniejszymi zespołami, którzy razem z nimi występowali w latach 90-tych na scenie.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  2. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!
  3. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.