Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo lubią dobrze robić! Będziecie zaskoczeni!

2019-03-12T15:30:00+01:00 Gwiazdy disco polo lubią dobrze robić! Będziecie zaskoczeni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/gwiazdy-disco-polo-lubia-dobrze-robic-bedziecie-zaskoczeni-1552248126.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Łobuzy
Reklama


Ogólna

Łobuzy w duecie z Filipem Hajzerem postanowili zrobić dobry dzień Mariuszowi.

Reklama

Łobuzy to obecnie jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo. Panowie swoim ostatnim utworem podbili branżę disco polo! Nie dziwi fakt, że co chwili widzimy ich na szklanych ekranach.

Filip Hajzer pochwalił się tym gestem na swoim oficjalnym profilu Facebookowym i napisał: Pewien właściciel zakładu blacharsko lakierniczego marzy o karierze w disco polo  w Dzień Dobry TVN razem z grupą Łobuzy stanęliśmy na wysokości marzenia za mój taniec przepraszam co wrażliwszych widzów

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

Co ciekawe- filmik doczekał się już blisko 200 tysięcy wyświetleń. Ten krótki materiał reporterski może być też w pewnym sensie motywacją dla wszystkich niedowiarków, którym brak pewności siebie i motywacji do działania, które przybliżałyby do spełnienia marzeń. Jak widać, w życiu wszystko jest możliwe i liczą się tylko chwilę.

Radość i zaskoczenie Mariusza są wręcz nie do opisania. To, co czuje drugi człowiek w momencie spełniania marzenia chociaż w jakiejś jego części, są jedną z lepszych chwil, które warto na długo zapamiętać. Być może to wydarzenia zaowocuje niebawem autorską piosenką Mariusza, który nabierze wiary i pewności siebie. Być może weźmie przykład z fenomenalnych Łobuzów i będziemy mogli słuchać jego popisów wokalnych na wielkich scenach muzycznych.

W końcu marzeniom należy pomagać, a śpiewać każdy może.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  3. Gwiazdor disco polo otrzymał w prezencie samochód! Ten model uwielbia wielu Polaków!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.