2020-05-06T10:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo kolorują świat! Posłuchajcie, co mają do powiedzenia! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/menago-wzial-sie-za-kolorowanie-nowosc-na-koncu-teczy-1588437290.jpg

Gwiazdy disco polo kolorują świat! Posłuchajcie, co mają do powiedzenia!

Redakcja , 06 Maj 2020  10:00
Gwiazdy disco polo kolorują świat! Posłuchajcie, co mają do powiedzenia!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zespół Menago jest stosunkowo młody, nie tylko ze względu na wiek artystów, ale również jeśli chodzi o staż na rynku disco polo

Reklama

Tej premiery nikt się nie spodziewał. Menago potrafi zaskoczyć. Może to ich patent na hit. Przesłuchajcie ich nowości pod tytułem „Na końcu tęczy”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!

Zespół Menago jest stosunkowo młody, nie tylko ze względu na wiek artystów, ale również jeśli chodzi o staż na rynku disco polo. Mimo tego, formacja zdążyła już stworzyć sporo fajnych propozycji. Zdecydowanie ich numerem jeden jest piosenka pod tytułem „Piątek piątunio”.

Oczywiście nie można pominąć kawałków pt. „Mąż” i „Żona”. Patrząc na tytuły ich piosenek, można z nich ułożyć ciekawą historię. Wsłuchując się w przekaz, być może ich utwory są układanką jednej opowieści. Formacja Menago wprowadza świeżość w branży muzycznej.

Połączenie klasycznego disco polo z elementami nowoczesności są pożądane przez miłośników dobrych brzmień. Ich nowa propozycja pt. „Na końcu tęczy” wyróżnia się od dotychczasowych piosenek zespołu Menago. Można zauważyć, iż utwór jest w zupełnie innej narracji, gdyż wokalista śpiewa o tym, co robi dla siebie.

Jesteście ciekawi, jak wyglądałby teledysk do tego utworu?

Zobacz również: Sklepy muzyczne czeka oblężenie! Nadchodzą bestsellery disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zobaczcie jej figurę! Magda Narożna ostro trenuje! Gwiazda grupy Piękni i Młodzi daje z siebie wszystko!
  2. Popularna wokalistka disco polo trafiła do szpitala! Tej majówki długo nie zapomni!
  3. Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!
  4. Poruszające wystąpienia gwiazdora disco polo! Artysta wzruszył wszystkich do łez!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama