Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo kolorują świat! Posłuchajcie, co mają do powiedzenia!

2020-05-06T10:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo kolorują świat! Posłuchajcie, co mają do powiedzenia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/menago-wzial-sie-za-kolorowanie-nowosc-na-koncu-teczy-1588437290.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zespół Menago jest stosunkowo młody, nie tylko ze względu na wiek artystów, ale również jeśli chodzi o staż na rynku disco polo

Reklama

Tej premiery nikt się nie spodziewał. Menago potrafi zaskoczyć. Może to ich patent na hit. Przesłuchajcie ich nowości pod tytułem „Na końcu tęczy”.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Zespół Menago jest stosunkowo młody, nie tylko ze względu na wiek artystów, ale również jeśli chodzi o staż na rynku disco polo. Mimo tego, formacja zdążyła już stworzyć sporo fajnych propozycji. Zdecydowanie ich numerem jeden jest piosenka pod tytułem „Piątek piątunio”.

Oczywiście nie można pominąć kawałków pt. „Mąż” i „Żona”. Patrząc na tytuły ich piosenek, można z nich ułożyć ciekawą historię. Wsłuchując się w przekaz, być może ich utwory są układanką jednej opowieści. Formacja Menago wprowadza świeżość w branży muzycznej.

Połączenie klasycznego disco polo z elementami nowoczesności są pożądane przez miłośników dobrych brzmień. Ich nowa propozycja pt. „Na końcu tęczy” wyróżnia się od dotychczasowych piosenek zespołu Menago. Można zauważyć, iż utwór jest w zupełnie innej narracji, gdyż wokalista śpiewa o tym, co robi dla siebie.

Jesteście ciekawi, jak wyglądałby teledysk do tego utworu?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  3. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.