Reklama
Polecamy


Reklama

Wokół zespołu Menago zakręciła się „Żona”! Czy to im zagwarantuje wielki sukces?

2020-02-10T13:00:00+01:00 Wokół zespołu Menago zakręciła się „Żona”! Czy to im zagwarantuje wielki sukces? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/wokol-zespolu-menago-zakrecila-sie-zona-1581025415.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Propozycja jest o tyle ciekawa, że jest to kontynuacja wątku sprzed 2 lat do piosenki „Mąż”

Reklama

Młode pokolenie odważyło się na tajemniczą produkcję. Czy to wystarczy, żeby podbić rynek disco polo? Formacja Menago nie przestaje zaskakiwać.

Zobacz również: Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!

Dwa lata temu światło dzienne ujrzała propozycja od zespołu Menago, która została zatytułowana „Mąż”. Wówczas piosenka opowiadała, że „On dobrym mężem będzie” Wiadomo, że jak mąż – to i musi być żona.

Tak też została zatytułowana ich najnowsza piosenka „Żona”. Wykonawcy przyznali, że kawałek ma dość niecodzienny i nieco tajemniczy tytuł. Skoro tytuł jest taki, a nie inny – to wiadomo, że historia nawiązuje do miłości.

Propozycja jest o tyle ciekawa, że jest to kontynuacja wątku sprzed 2 lat do piosenki „Mąż”. Nasuwa się pytanie, czy skoro zostało powiedziane, że on będzie dobrym mężem, to czy ona będzie równie dobrą żoną?

Jeśli chcecie znać odpowiedź, to koniecznie musicie wysłuchać nowości od formacji Menago. Myślicie, że ta piosenka podbije rynek muzyki disco polo?

Fani z pewnością już niebawem to zweryfikują. Kawałek bez wątpienia ma przewagę nad pozostałymi, bo rzadko kiedy zdarza się, żeby historie piosenek nawiązywały tytułem i wątkiem do poprzednich utworów.

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  3. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.