2020-04-17T10:30:00+02:00 Totalny odlot od zespołu Menago. Formacja disco polo poszła o krok dalej! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/totalny-odlot-od-zespolu-menago-formajca-poszla-o-krok-dalej-1586984756.jpg

Totalny odlot od zespołu Menago. Formacja disco polo poszła o krok dalej!

Redakcja , 17 Kwiecień 2020  10:30
Totalny odlot od zespołu Menago. Formacja disco polo poszła o krok dalej!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zakochany mężczyzna, piękna - długowłosa brunetka i łono natury w kolorowym i urozmaiconym wydaniu

Reklama

W końcu przyszedł czas na niebywałą nowość od zespołu Menago. Artyści po raz kolejny nie zawiedli fanów. Ich nowość pt. „Nocą ciemną” zrobi furorę? W branży disco polo pożądani są tak młodzi i przebojowi artyści, jak członkowie zespołu Menago.

Zobacz również: Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!

Energia, jaka wypływa z nich podczas koncertów, jest po prostu nie do opisania. Wokalista wie, jak spełnić oczekiwania swoich fanów i za każdym razem stawia poprzeczkę sobie, jak i również innym wykonawcom ze świata muzyki tanecznej co raz wyżej.

Menago ma na swoim koncie między innymi takie utwory, jak „Żona” , „Piątek, piątunio” czy też „Mąż”. Tym razem formacja postawiła na nieco inny motyw w swojej nowości i nagrała piosenkę pod tytułem „Nocą ciemną”. Kawałek jest bardzo wakacyjny, przepełniony pozytywną energią. Na pytania, jakie wokalista zadaje w utworze, z pewnością większość z pań odpowie twierdząco. W końcu, która z kobiet nie marzy o dalekiej podróży ze swoim księciem?

Za realizacje bajecznego teledysku odpowiedzialna jest grupa Ultimate Media. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się, jak na jakimś rajskim rozdaniu. Zakochany mężczyzna, piękna - długowłosa brunetka i łono natury w kolorowym i urozmaiconym wydaniu. Dla każdego, coś miłego, są lasy, plaża i błękitna głębia.

Efekt końcowy bez wątpienia zaprze dech w piersiach najbardziej wymagającym odbiorcom, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej. Może utwór „Nocą ciemną” od grupy Menago okaże się złotym strzałem i tym samym trafi na listy największych radiowych przebojów. Co powiecie na taki scenariusz?

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo planują wspólny duet! Fani odliczają dni do wielkiej premiery!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!
  2. Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!
  3. Popularna artystka stworzyła wyjątkową mapę! Niezwykła premiera w disco polo!
  4. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama