Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-23T07:10:00+02:00 Gwiazdor disco polo zatrząsł siecią! Obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/pawel-dudek-i-jego-hot-16-challenge-kiedys-odlece-1589805033.jpg

Gwiazdor disco polo zatrząsł siecią! Obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem?!

Redakcja , 23 Maj 2020  07:10
Reklama
Gwiazdor disco polo zatrząsł siecią! Obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Dudek, który został nominowany m.in. przez Toony’ego, Adama Strycharczuka, Danona, Omena i Czersky’ego rapuje w bardzo ambitny i szczery sposób

Reklama

Nie można przejść obojętnie obok tej inicjatywy. Cały świat żyje hot 16 challenge, które polega na nagraniu szesnastu wersów pod dowolny beat i nominowaniu następnych osób.

Zobacz również: Wokalistka disco polo odsłoniła w końcu dekolt. Fani oniemieli z zachwytu!

Wybrańcy, którzy zostają nominowani, mają 72 godziny na stworzenie swojej propozycji. Artysta disco polo zaskoczył swoim rapowym przesłaniem wszystkich. Miłość jest dla niego najważniejsza? Paweł Dudek, który w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman, słynie z ogromnego dystansu do siebie i otaczającej go rzeczywistości. Można rzec, że jego odbiorcy przyszyli mu łatkę, iż jest jednym z bardziej szalonych wykonawców muzyki tanecznej.

Wokalista jest idealnym przykładem na to, aby nie oceniać człowieka po tym, jaką muzykę tworzy. Czadoman poza tym, że jest topowym wykonawcą disco polo, to próbuje swoich sił w zupełnie innych klimatach, bliższych muzyce popularnej. Swoją odpowiedzią w hot 16 challenge, którą zatytułował „Kiedyś odlecę” udowodnił, że obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem i jest tylko scenicznym tworem.

Dudek, który został nominowany m.in. przez Toony’ego, Adama Strycharczuka, Danona, Omena i Czersky’ego rapuje w bardzo ambitny i szczery sposób. Nie kryje, że otaczający go świat jest przytłaczający. Zdradza, że szuka ludzi, którzy kochają za nic. Zadał także bardzo ważne pytanie, po co mu wszystko, jeśli nie ma nic?

Biorąc pod uwagę, że szuka nieustannie kochających ludzi, można wysnuć wniosek, że to właśnie miłość, dla Pawła Dudka jest w życiu najważniejsza.

Zobacz również: Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalista grupy MIG został ponownie ojcem?! Fani Gratulują! Tak wygląda rodzina gwiazdora disco polo!
  2. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!
  3. Wokalistka disco polo w hicie grupy TRUBADURZY! Jak sobie poradziła? Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  4. Starzy wyjadacze znów na scenie disco polo! Znany gwiazdor zaskoczył wyjątkową nowością!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej