Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo zatrząsł siecią! Obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem?!

2020-05-23T07:10:00+02:00 Gwiazdor disco polo zatrząsł siecią! Obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/pawel-dudek-i-jego-hot-16-challenge-kiedys-odlece-1589805033.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Dudek, który został nominowany m.in. przez Toony’ego, Adama Strycharczuka, Danona, Omena i Czersky’ego rapuje w bardzo ambitny i szczery sposób

Reklama

Nie można przejść obojętnie obok tej inicjatywy. Cały świat żyje hot 16 challenge, które polega na nagraniu szesnastu wersów pod dowolny beat i nominowaniu następnych osób.

Zobacz również: Prawdziwa miłość przetrwa wszystko! Wokalista zespołu Piękni i Młodzi wspomina swój ślub!

Wybrańcy, którzy zostają nominowani, mają 72 godziny na stworzenie swojej propozycji. Artysta disco polo zaskoczył swoim rapowym przesłaniem wszystkich. Miłość jest dla niego najważniejsza? Paweł Dudek, który w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman, słynie z ogromnego dystansu do siebie i otaczającej go rzeczywistości. Można rzec, że jego odbiorcy przyszyli mu łatkę, iż jest jednym z bardziej szalonych wykonawców muzyki tanecznej.

Wokalista jest idealnym przykładem na to, aby nie oceniać człowieka po tym, jaką muzykę tworzy. Czadoman poza tym, że jest topowym wykonawcą disco polo, to próbuje swoich sił w zupełnie innych klimatach, bliższych muzyce popularnej. Swoją odpowiedzią w hot 16 challenge, którą zatytułował „Kiedyś odlecę” udowodnił, że obraz Czadomana nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym obliczem i jest tylko scenicznym tworem.

Dudek, który został nominowany m.in. przez Toony’ego, Adama Strycharczuka, Danona, Omena i Czersky’ego rapuje w bardzo ambitny i szczery sposób. Nie kryje, że otaczający go świat jest przytłaczający. Zdradza, że szuka ludzi, którzy kochają za nic. Zadał także bardzo ważne pytanie, po co mu wszystko, jeśli nie ma nic?

Biorąc pod uwagę, że szuka nieustannie kochających ludzi, można wysnuć wniosek, że to właśnie miłość, dla Pawła Dudka jest w życiu najważniejsza.

Zobacz również: Roztańczona propozycja od gwiazdy disco polo! Ta premiera to hit!

Reklama

Zobacz również

  1. Toskansky przekonuje, że warto kochać! Premiera disco polo podbija internet!
  2. Życie bywa nieprzewidywalne! Grupa disco polo szokuje swoimi poczynaniami!
  3. Popularny wokalista disco polo na skraju załamania nerwowego?!


Zobacz również

Reklama

Reklama

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.