Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!

2020-07-28T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/artysta-disco-polo-zaspiewal-na-urodzinach-1595880547.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/kordian.cieslik
Reklama


Życie gwiazd

Artysta oprócz opublikowania zdjęć ze swoimi fanami, którzy licznie odwiedzają jego Ranczo pod Nowym Sączem opublikował również materiały video

Reklama

Wacław Cieślik, znany w branży disco polo jako Kordian nie nudzi się. Oprócz aktywnego udziału w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco można śledzić jego poczynania, artysta działa prężnie w życiu realnym.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!

Kordian, artysta pochodzący spod Nowego Sącza poinformował ostatnio swoich fanów w mediach społecznościowych, że planuje w najbliższym czasie aż dwie premiery.

Kilka dni później mogliśmy już zobaczyć kulisy zdjęć do teledysków prosto z nowosądeckiego i starosądeckiego rynku. Artysta oprócz opublikowania zdjęć ze swoimi fanami, którzy licznie odwiedzają jego Ranczo pod Nowym Sączem opublikował również materiały video z wieczoru urodzinowego, na którym miał przyjemność zaśpiewać.

Jakie utwory zaśpiewał artysta? W jego repertuarze nie zabrakło takich utworów jak „18 lat” czy „Moja mała ma Góraleczko”, która widocznie ożywiła bawiących się na parkiecie gości. Kordian nie zapomniał także o improwizacji na swoim saksofonie. Zobacz video z tego wydarzenia, którym pochwalił się artysta w sieci!

Kto z Was chciałby znaleźć się na imprezie z występem Kordiana?

Zobacz również: Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  3. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.