Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-09T11:36:00+01:00 Gwiazdor disco polo w wielkim domu! Pokazał rodzinę i to jak mieszka! https://disco-polo.info/uploads/news/dab538edab0e58e2c56f9ab289b7be33.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo w wielkim domu! Pokazał rodzinę i to jak mieszka!

Redakcja , 09 Grudzień 2020  11:36
Gwiazdor disco polo w wielkim domu! Pokazał rodzinę i to jak mieszka!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wzruszająca nowość to prawdziwe cudo.Artysta disco polo pokazał jak mieszka W klipie wystąpiła cała rodzina wokalisty zespołu

Reklama

W najnowszej produkcji wokalista formacji pokazał całą swoją rodzinę oraz dom. Wiemy dlaczego to zrobił! Ta propozycja wzbudzi w Was tylko pozytywne odczucia - jest ona bez wątpienia magiczna.

Zobacz również: Wielki przebój grupy Classic ponownie podbija sieć! Wszystko za sprawą fenomenalnego wykonania!

Formacja Soleo to jedna z najbardziej zwariowanych ekip na rynku disco polo. Pod wodzą Kamila Jaworskiego od lat wspina się na wyżyny popularności, co osiąga dzięki ciężkiej pracy, oddaniu i zaangażowaniu. Warto nadmienić, że zespół ma wręcz wzorowy kontakt ze swoimi fanami, czego dowodem są częste interakcje w social mediach: odpisywanie na komentarze pod klipami, wchodzenie w dyskusję na Facebooku czy Instagramie.

Zespół Soleo postanowił dotrzymać tradycji i podzielił się ze swoimi sympatykami najnowszą propozycją. Jest to świąteczna ballada, która z pewnością was wzruszy. Utwór nosi tytuł "Święta" i jest to produkcja idealna pod każdym względem. Tekst jest merytoryczny, zachęca do refleksji i zastanowienia się nad magią świątecznego czasu, linia melodyczna ubrana w charakterystyczne brzmienie dzwonków rozbudza wyobraźnię i pozwala zwizualizować sobie cudowne chwile spędzane z bliskimi. Wokal to jak zwykle dopracowane dzieło, które nie zawodzi. Warto nadmienić, że ten klip, podobnie jak pozostałe świąteczne produkcje Soleo, realizowany był w domu wokalisty Kamila Jaworskiego, a swój gościnny udział w teledysku wzięły najważniejsze osoby w życiu lidera zespołu. Mowa o żonie Monice, córeczce Basi i najmłodszym członku rodziny, synu Franku. W materiale wideo występują także członkowie zespołu - Łukasz, Tomek oraz Artur wraz ze swoją narzeczoną, Roksaną. 

TELEDYSKI REALIZOWANE W DOMU MAJĄ DLA ARTYSTY WARTOŚĆ SENTYMENTALNĄ

Jak powiedział nam Kamil, wszystkie klipy świąteczne zespołu kręcone są w jego domu - ma to dla niego ogromną wartość sentymentalną, co z pewnością przekłada się na końcowy efekt widoczny dla odbiorcy. Utwór jest bardzo emocjonalny. Dla lidera zespołu ta produkcja jest także szczególna z innego względu - w dniu premiery córeczka Basia obchodziła swoje 3 urodziny!

Sprawdźcie sami jak brzmi najnowsza produkcja Soleo - znajdziecie ją poniżej.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo Top Girls zaskoczyły fanów nową produkcją! To będzie nowy sztos disco polo?!

Reklama
Zobacz teledysk: Soleo - Święta
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. 'Walę ją w nos, tabaka to nie koks' - kontrowersyjna premiera w świecie disco polo to prawdziwy hit?!
  2. Znamy szczegóły nadchodzącej premiery od zespołu Daj to Głośniej. Gwiazdy poszły na całość!
  3. Perfekcyjne ciało?! Wokalistka disco polo znakomicie podkreśliła swoją idealną figurę!
  4. Gwiazdor disco polo szczerze o swojej przyszłości. Nikt się tego nie spodziewał!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej