2021-09-07T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków! https://disco-polo.info/uploads/news/szlachetna-postawa-artysty-disco-polo-gwiazdor-zostal-dawca-i-uratowal-ludzkie-zyciepng.png

Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

Redakcja , 07 Wrzesień 2021  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Bohaterska postawa gwiazdora disco polo! Znany wokalista uratował ludzkie życie!

Reklama

W świecie disco polo po raz kolejny jesteśmy świadkami zachowania, które pokazuje jak ogromne i dobre serce posiadają Artyści. To, co zrobił jeden z wokalistów, to świetny dowód na to, że w prosty sposób można pomóc innym! Wystarczy tylko chcieć!

Zobacz również: Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Topky i Łobuzy we wspólnym utworze - NAGRANIE podbija internet | VIDEO

Gdy ponad dwa lata temu Denis, piosenkarz oraz producent kawałków “Imponujesz mi”, “Pan mechanik” czy “Skacz baw pij” za namową przyjaciela zarejestrował się w bazie DKMS jako dawca szpiku, nie przypuszczał, że kiedykolwiek nadejdzie chwila, gdy jego bliźniak genetyczny będzie potrzebował pomocy.

Pewnego dnia zadzwonił jednak telefon z fundacji DKMS z informacją, że może on zostać dawcą szpiku. Chociaż początkowo towarzyszył Artyście strach, to postanowił on podarować potrzebującemu szansę na życie.

Denis musiał przejść szereg badań i przyjąć serię zastrzyków, aby być gotowy do pobrania cennych komórek dla potrzebującego pacjenta. Jak sam stwierdził, to niewiele w porównaniu do faktu, że można podarować komuś całe życie. Postawa Artysty jest godna podziwu i naśladowania, do czego zresztą sam Denis namawia. Nie trzeba mieć wiele, aby zrobić dla kogoś coś dobrego, ale jak podkreśla, musi to być w pełni świadoma decyzja.

Gwiadorowi disco polo należą się wielkie brawa za postawę!

Zobacz również: Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz jako zespół Topky zarobiły ponad milion! Ich kariera nabrała tempa!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Denis - Kocham Ciebie Tak
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Topky i Łobuzy we wspólnym utworze - NAGRANIE podbija internet | VIDEO
  2. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  3. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
  4. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  5. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  6. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  7. Roztańczony PGE Narodowy 2021 ! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE!
  8. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami