2017-11-28T21:14:00+01:00 Kolędy w gwiazdorskim wykonaniu | FOTO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/koledy-w-gwiazdorskim-wykonaniu-foto-1511900647.jpg

Kolędy w gwiazdorskim wykonaniu | FOTO

Redakcja , 28 Listopad 2017  21:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Kolędy w gwiazdorskim wykonaniu | FOTO
Źródło zdjęć: Marcin Kotyński
Reklama

To będzie hit. Plejada polskich artystów disco polo nagrywała niezwykły program.

Reklama

Były pomarańcze, dziewczyny szalone i kochane, które wyrywały, a potem porzucały. Nie zabrakło laluni, przy której każdy zadawał sobie pytanie, jak to się stało, że malutkie blondynki śpiewały dżentelmenom, że dziś to ona jeździ ich samochodem, a z nich Romeo nie będzie. Życzyli miłego dnia, aż w końcu przyszedł czas, by życzyć wszystkim Wesołych Świąt. Kto by pomyślał, że produkcja okaże się niecodzienna i niebanalna?

Formacje Weekend, Masters, Boys, Playboys, Top Girls, Classic, Bayer Full, Defis, Mig, Quest, Denis, Long & Junior, Cliver, Milano, After Party postanowili stworzyć wspólną kolędę, która bez wątpienia będzie wymarzonym prezentem, jak z bajki dla fanów disco & dance. W ostatnim czasie w social mediach, na profilach poszczególnych gwiazd ukazały się informacje odnośnie wspólnego projektu, którego premiera przewidziana jest za niecały miesiąc. Oprócz tego każdy z artystów wykona na antenie telewizji Disco Polo Music po dwie kolędy oprócz tej wspólnej.

Kolędowanie w Disco Polo Music prowadzili Marcin Kotyński oraz Marta Leleniewska. Emisja programu świątecznego zaplanowana jest w święta.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
  2. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  3. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  4. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  5. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  6. Jesika odświeżyła utwór, który kiedyś nuciła cała Polska! Brzmi lepiej niż oryginał?!
  7. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  8. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami