Życie gwiazd

Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro!

Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro!
Zgłoś błąd

Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze

Reklama

Wielu artystów disco polo, bez reszty oddaje się muzyce - tworzeniu nowości i ciągłemu koncertowaniu. Istnieją wśród gwiazd osoby, które mimo ciężko wykonywanej pracy twórczej, znajdują miejsce dla zaspokojenia swoich potrzeb hobbystycznych.

{randomNews}

Reklama

Jednym z bardzo pracowitych i ambitnych wokalistów w całej branży disco polo, z pewnością jest Marek Lemieszek. Gwiazdor wraz z zespołem News, wszedł na rynek disco kilka lat temu z wielkim przytupem. Teraz cała formacja dzielnie utrzymuje swoje osiągnięcie, ciągle jednak rozwijając zasięg i popularność, dzięki nowym, świetnym produkcjom.

Dla Marka przyszedł jednak czas na nowe wyzwanie. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze. Z jego profilu dowiedzieliśmy się, że zdecydował, by trenować boks. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Aż chce się zaryzykować tezę, że artysta być może przygotowuje się do pierwszej walki.

Reklama

Na razie nie mamy o tym informacji, natomiast Markowi życzymy dużo siły i konsekwencji w dążeniu do wspaniałej bokserskiej formy. Wyrażamy przy tym nadzieję, że lider grupy News połączy dwie pasje i z żadnej nie będzie musiał rezygnować.

Chcielibyście zobaczyć Marka w bokserskim pojedynku?

Reklama

{randomNews2}

Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
News
News Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o News