2020-07-14T15:57:00+02:00 Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdor-disco-polo-szykuje-sie-do-pojedynku-treningi-ruszyly-na-ostro-1594327897.jpg

Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro!

Redakcja , 14 Lipiec 2020  15:57
Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespol_news

Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wielu artystów disco polo, bez reszty oddaje się muzyce - tworzeniu nowości i ciągłemu koncertowaniu. Istnieją wśród gwiazd osoby, które mimo ciężko wykonywanej pracy twórczej, znajdują miejsce dla zaspokojenia swoich potrzeb hobbystycznych.

Zobacz również: Romantyczna produkcja zdolnego gwiazdora disco polo trafiła do sieci! To nowy hit zakochanych par?!

Jednym z bardzo pracowitych i ambitnych wokalistów w całej branży disco polo, z pewnością jest Marek Lemieszek. Gwiazdor wraz z zespołem News, wszedł na rynek disco kilka lat temu z wielkim przytupem. Teraz cała formacja dzielnie utrzymuje swoje osiągnięcie, ciągle jednak rozwijając zasięg i popularność, dzięki nowym, świetnym produkcjom.

Dla Marka przyszedł jednak czas na nowe wyzwanie. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze. Z jego profilu dowiedzieliśmy się, że zdecydował, by trenować boks. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Aż chce się zaryzykować tezę, że artysta być może przygotowuje się do pierwszej walki.

Na razie nie mamy o tym informacji, natomiast Markowi życzymy dużo siły i konsekwencji w dążeniu do wspaniałej bokserskiej formy. Wyrażamy przy tym nadzieję, że lider grupy News połączy dwie pasje i z żadnej nie będzie musiał rezygnować.

Chcielibyście zobaczyć Marka w bokserskim pojedynku?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  2. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
  3. Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!
  4. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!
  5. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  6. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  7. Śliczna córka Sławomira Świerzyńskiego podbija rynek disco polo. Nikola Dutkiewicz zachwyca urodą i pięknym głosem.
  8. Popularny gwiazdor disco polo w nowej odsłonie! Grzegorz Kraszewski Van Davi zachwycił fanów nowością pod tytułem 'Zakochać się'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami