Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro!

2020-07-14T15:57:00+02:00 Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdor-disco-polo-szykuje-sie-do-pojedynku-treningi-ruszyly-na-ostro-1594327897.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespol_news
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze

Reklama

Wielu artystów disco polo, bez reszty oddaje się muzyce - tworzeniu nowości i ciągłemu koncertowaniu. Istnieją wśród gwiazd osoby, które mimo ciężko wykonywanej pracy twórczej, znajdują miejsce dla zaspokojenia swoich potrzeb hobbystycznych.

Zobacz również: Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!

Jednym z bardzo pracowitych i ambitnych wokalistów w całej branży disco polo, z pewnością jest Marek Lemieszek. Gwiazdor wraz z zespołem News, wszedł na rynek disco kilka lat temu z wielkim przytupem. Teraz cała formacja dzielnie utrzymuje swoje osiągnięcie, ciągle jednak rozwijając zasięg i popularność, dzięki nowym, świetnym produkcjom.

Dla Marka przyszedł jednak czas na nowe wyzwanie. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze. Z jego profilu dowiedzieliśmy się, że zdecydował, by trenować boks. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Aż chce się zaryzykować tezę, że artysta być może przygotowuje się do pierwszej walki.

Na razie nie mamy o tym informacji, natomiast Markowi życzymy dużo siły i konsekwencji w dążeniu do wspaniałej bokserskiej formy. Wyrażamy przy tym nadzieję, że lider grupy News połączy dwie pasje i z żadnej nie będzie musiał rezygnować.

Chcielibyście zobaczyć Marka w bokserskim pojedynku?

Zobacz również: Kwestia 07 podbija taneczny rynek! Nowy utwór już dostępny - fani są oczarowani!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!
  2. Totalnie nowa i niezwykle gorąca odsłona Emilki Daj to Głośniej! Gwiazda disco polo zachwyca!
  3. To będzie niezapomniany koniec roku! Tylko u nas, zapowiedź gorącej premiery Jorrgusa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.