Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro!

2020-07-14T15:57:00+02:00 Gwiazdor disco polo szykuje się do pojedynku? Treningi ruszyły na ostro! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdor-disco-polo-szykuje-sie-do-pojedynku-treningi-ruszyly-na-ostro-1594327897.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespol_news
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze

Reklama

Wielu artystów disco polo, bez reszty oddaje się muzyce - tworzeniu nowości i ciągłemu koncertowaniu. Istnieją wśród gwiazd osoby, które mimo ciężko wykonywanej pracy twórczej, znajdują miejsce dla zaspokojenia swoich potrzeb hobbystycznych.

Zobacz również: Dawid Narożny pracuje już nad nowym utworem. Będzie lepszy od debiutu "Nosiłem Kwiaty Ci"?!

Jednym z bardzo pracowitych i ambitnych wokalistów w całej branży disco polo, z pewnością jest Marek Lemieszek. Gwiazdor wraz z zespołem News, wszedł na rynek disco kilka lat temu z wielkim przytupem. Teraz cała formacja dzielnie utrzymuje swoje osiągnięcie, ciągle jednak rozwijając zasięg i popularność, dzięki nowym, świetnym produkcjom.

Dla Marka przyszedł jednak czas na nowe wyzwanie. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w walecznym wymiarze. Z jego profilu dowiedzieliśmy się, że zdecydował, by trenować boks. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Aż chce się zaryzykować tezę, że artysta być może przygotowuje się do pierwszej walki.

Na razie nie mamy o tym informacji, natomiast Markowi życzymy dużo siły i konsekwencji w dążeniu do wspaniałej bokserskiej formy. Wyrażamy przy tym nadzieję, że lider grupy News połączy dwie pasje i z żadnej nie będzie musiał rezygnować.

Chcielibyście zobaczyć Marka w bokserskim pojedynku?

Zobacz również: Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!
  2. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  3. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.