Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo szczerze o przyszłości! Porzuci scenę dla wesel?

2020-05-10T07:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczerze o przyszłości! Porzuci scenę dla wesel? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-porzuci-scene-dla-wesel-eratox-szczerze-o-przyszlosci-1588604099.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/Przemas17
Reklama


Życie gwiazd

Okazuje się, że wokalista zespołu Eratox tęskni za początkami swojej kariery. Artysta chętnie zagrałby na weselach

Reklama

Nie jest tajemnicą, że większość twórców muzyki disco polo, rozpoczynało swoje kariery na przyjęciach weselnych. Grono największych gwiazd zdobywało tam praktykę i zarabiało swoje pierwsze pieniądze.

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

Wychodząc na dużo większą scenę niż ta weselna, artyści tak zakochali się w prestiżowych występach na dużych i mniejszych festiwalach, że o graniu całonocnych przyjęć nie było już mowy. Jeżeli już wielki wykonawca muzyki tanecznej odwiedzał wesele, to bardziej w roli niespodzianki dla pary młodej i oczywiście w formie krótkiego występu.

Okazuje się, że wokalista zespołu Eratox tęskni za początkami swojej kariery. Na ostatniej transmisji live na swoim portalu społecznościowym, który prowadził wraz ze swoją narzeczoną DeDe Negrą, wokalistką muzyki pop, oświadczył m.in., że cieszy go fakt, iż być może w przyszłym roku wesela będą odbywać się od środy do soboty, ponieważ chętnie zagrałby na takiej właśnie imprezie.

Zdolny muzyk z nostalgią wspomina czas chałturniczych wystąpień. Trzymamy kciuki, żeby marzenie Przemka się spełniło!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!
  2. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  3. Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.