Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo sypia w dziecięcej kołysce. Jak to tego doszło?!

2020-06-13T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo sypia w dziecięcej kołysce. Jak to tego doszło?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdor-disco-polo-sypia-w-dzieciecej-kolysce-jak-to-tego-doszlo-1591622864.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

relacje między członkami zespołu są bardzo przyjacielskie. Chłopaki potrafią śmiać się z siebie, a dobra atmosfera udziela się na scenie

Reklama

Świat disco polo budzi się do życia po zbyt długo trwającej przerwie od występów publicznych. Na szczęście, dzięki mediom społecznościowym, kontakt z nimi nie był tak mocno ograniczony. Mogliśmy śledzić ich ruchy, podziwiać nowe pomysły, lub nawet w niektórych przypadkach, słuchać popisów muzycznych on-line.

Zobacz również: Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!

Jeden z najbardziej aktywnych gwiazdorów - Bartek Padyasek, jako nieliczny z idoli disco, pokazuje praktycznie wszystko, czym aktualnie się zajmuje. Fani uwielbiają jego profil i z zapartym tchem śledzą dodane relacje. Formacja D-bomb składa się jednak z trzech osób. Jedna z nich, Dj zespołu o pseudonimie Jabba, zszokował zdjęciem, jakie opublikował na instagramie! Chłopak owinięty kołderkami i kocykiem, zasypia w małym, dziecięcym łóżeczku! 

Opis pod postem sugeruje, co miało wpływ na tę okoliczność: „To był naprawdę ciężki weekend...”, artysta domalował do wpisu ikonki sugerujące alkoholową libację. Internauci od razu podchwycili temat: „Ojojj chyba było grubo”, pisali. Wśród wielu komentarzy znalazł się również ten, od lidera grupy D-bomb: „Kolorowych snów”.

Gołym okiem widać, że relacje między członkami zespołu są bardzo przyjacielskie. Chłopaki potrafią śmiać się z siebie, a dobra atmosfera udziela się na scenie, co wyczuwają odbiorcy koncertów, które w ich wykonaniu są pełne tanecznej mocy.

Co do nocy spędzonej w kołysce, mamy nadzieję, że Jabba po przebudzeniu mógł się swobodnie poruszać i nie odbije się to zbyt mocno na jego kręgosłupie.

Zobacz również: Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!

D-Bomb - Jesteś ideałem

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!
  3. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.