Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-06T12:27:00+02:00 Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/disco-polo-rozbawilo-amfiteatr-w-gorzowie-wielkopolskim-co-za-wystep-gwiazdora-1596476811.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!

Redakcja , 06 Sierpień 2020  12:27
Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
Źródło zdjęć: instagram.com/andredisco/
Reklama

Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu

Reklama

Świat disco polo i wszyscy fani tego gatunku, mają niepowtarzalną okazję, aby w tym roku, w każdą wakacyjną niedzielę, podziwiać największe gwiazdy na deskach scen w całym kraju! Wakacyjna Trasa Dwójki - Lato, Muzyka, Zabawa, to wydarzenie, które z pewnością każdy kojarzy.

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Występy zrzeszają popularnych artystów, zarówno polskich jak i zagranicznych! Na koncertach z tej serii zobaczyć możemy topowych wokalistów, wokalistki i zespoły! W tym tygodniu show zawitało do Gorzowa Wielkopolskiego! Tłum fanów nie szczędził braw i krzyków zachwytu dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu gwiazd!

Wśród nich był zespół Andre! Liderem grupy jest Andrzej Marcysiak, który w tej roli wypada bezbłędnie! Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu! Dodatkowo podczas występu mogliśmy podziwiać go z saksofonem, na którym pięknie przygrywał!

Andrzejowi towarzyszyła grupa instrumentalna, z którą stworzył fantastyczne show! Zachwyceni fani, odśpiewywali kolejne wersy największych przebojów artysty. To było wydarzenie wieczoru, które na długo zostanie w pamięci uczestników Wakacyjnej Trasy Dwójki! Kolejna już niedługo!

Zobacz również: Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?
  2. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!
  3. Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!
  4. Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej