Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!

2020-08-06T12:27:00+02:00 Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/disco-polo-rozbawilo-amfiteatr-w-gorzowie-wielkopolskim-co-za-wystep-gwiazdora-1596476811.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/andredisco/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu

Reklama

Świat disco polo i wszyscy fani tego gatunku, mają niepowtarzalną okazję, aby w tym roku, w każdą wakacyjną niedzielę, podziwiać największe gwiazdy na deskach scen w całym kraju! Wakacyjna Trasa Dwójki - Lato, Muzyka, Zabawa, to wydarzenie, które z pewnością każdy kojarzy.

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Występy zrzeszają popularnych artystów, zarówno polskich jak i zagranicznych! Na koncertach z tej serii zobaczyć możemy topowych wokalistów, wokalistki i zespoły! W tym tygodniu show zawitało do Gorzowa Wielkopolskiego! Tłum fanów nie szczędził braw i krzyków zachwytu dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu gwiazd!

Wśród nich był zespół Andre! Liderem grupy jest Andrzej Marcysiak, który w tej roli wypada bezbłędnie! Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu! Dodatkowo podczas występu mogliśmy podziwiać go z saksofonem, na którym pięknie przygrywał!

Andrzejowi towarzyszyła grupa instrumentalna, z którą stworzył fantastyczne show! Zachwyceni fani, odśpiewywali kolejne wersy największych przebojów artysty. To było wydarzenie wieczoru, które na długo zostanie w pamięci uczestników Wakacyjnej Trasy Dwójki! Kolejna już niedługo!

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  2. Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.