2020-08-06T12:27:00+02:00 Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę! Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/disco-polo-rozbawilo-amfiteatr-w-gorzowie-wielkopolskim-co-za-wystep-gwiazdora-1596476811.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!


Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu

Autor: Goliat, 06 Sierpień 2020  12:27
Źródło zdjęć: instagram.com/andredisco/
Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
 2. Małgorzata Główka w drapieżnej stylizacji! Zobacz, jak liderka Camasutra podbija serca fanów disco polo!
 3. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
Reklama

Świat disco polo i wszyscy fani tego gatunku, mają niepowtarzalną okazję, aby w tym roku, w każdą wakacyjną niedzielę, podziwiać największe gwiazdy na deskach scen w całym kraju! Wakacyjna Trasa Dwójki - Lato, Muzyka, Zabawa, to wydarzenie, które z pewnością każdy kojarzy.

Zobacz również: Tragiczny wypadek gwiazdy Disco Polo: Skorusa postrzelona

Występy zrzeszają popularnych artystów, zarówno polskich jak i zagranicznych! Na koncertach z tej serii zobaczyć możemy topowych wokalistów, wokalistki i zespoły! W tym tygodniu show zawitało do Gorzowa Wielkopolskiego! Tłum fanów nie szczędził braw i krzyków zachwytu dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu gwiazd!

Wśród nich był zespół Andre! Liderem grupy jest Andrzej Marcysiak, który w tej roli wypada bezbłędnie! Wokalista swoją stylizacją przykuł całą uwagę widzów! Jego elegancka, wyszywana marynarka, dodała mu klasy i stylu! Dodatkowo podczas występu mogliśmy podziwiać go z saksofonem, na którym pięknie przygrywał!

Andrzejowi towarzyszyła grupa instrumentalna, z którą stworzył fantastyczne show! Zachwyceni fani, odśpiewywali kolejne wersy największych przebojów artysty. To było wydarzenie wieczoru, które na długo zostanie w pamięci uczestników Wakacyjnej Trasy Dwójki! Kolejna już niedługo!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 2. Mega premiera: Detmi wraca z przebojem '9 żyć'! Czy to nowy hit disco?
 3. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!
 4. Magnum zaskakuje nowym hitem! Klik Blik podbija parkiety disco polo
 5. Festiwal Disco Ostróda Startuje Już 19 i 20 lipca – Sprawdź Harmonogram i Nowe Godziny!
 6. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
 7. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?
 8. Gwiazdy disco polo Dox w wielkim hicie Lady Pank "Zostawcie Titanica"! Fani "Brawo! Unowocześniona wersja"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie