Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-04T07:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/gwiazdor-disco-polo-rozpalil-grilla-to-co-wydarzylo-sie-potem-daje-do-myslenia-1585524635.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO

Redakcja , 04 Kwiecień 2020  07:30
Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO
Źródło zdjęć: instagram.com/powerboy_official
Reklama

Podczas rodzinnego biesiadowania przy rozżarzonych węglach dowiedzieliśmy się czegoś bardzo istotnego o gwieździe disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo oprócz scenicznego udziału w różnych imprezach, czasem biorą udział również w tych mniejszych, zdecydowanie bardziej intymnych spotkaniach!

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Pierwsze promienie wiosennego słońca, temperatura na dworze powyżej 15 stopni, odpowiedni nastrój i od razu do głowy przychodzi słowo niepochodzące niestety z języka polskiego - GRILL! Tak właśnie zadziało się w przypadku lidera formacji Powerboy!

Artur Suchcicki, bo o nim mowa, skorzystał z odpowiedniej pogody i rozpoczął grillowanie w roku 2020. Podczas rodzinnego biesiadowania przy rozżarzonych węglach dowiedzieliśmy się czegoś bardzo istotnego.

Talent muzyczny wokalisty, to nie jest kwestia przypadku! Okazało się, ze u Artura w domu zawsze z muzyką byli za pan brat. Siostra muzyka akompaniuje na gitarze, a mama podśpiewuje znane przeboje!

To doskonale świadczy o genetycznym uwarunkowaniu Artura. Melodyjność artysta wyniósł z domu! A Wy jakie macie sposoby na spędzenie wolnego czasu?

Zobacz również: Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Kto już przynajmniej raz odpalił grilla?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!
  2. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  3. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!
  4. Sąsiedzi oburzeni imprezą?! Artyści disco polo w towarzystwie pięknych i zmysłowych kobiet!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej