Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO

2020-04-04T07:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gwiazdor-disco-polo-rozpalil-grilla-to-co-wydarzylo-sie-potem-daje-do-myslenia-1585524635.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/powerboy_official
Reklama


Życie gwiazd

Podczas rodzinnego biesiadowania przy rozżarzonych węglach dowiedzieliśmy się czegoś bardzo istotnego o gwieździe disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo oprócz scenicznego udziału w różnych imprezach, czasem biorą udział również w tych mniejszych, zdecydowanie bardziej intymnych spotkaniach!

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Pierwsze promienie wiosennego słońca, temperatura na dworze powyżej 15 stopni, odpowiedni nastrój i od razu do głowy przychodzi słowo niepochodzące niestety z języka polskiego - GRILL! Tak właśnie zadziało się w przypadku lidera formacji Powerboy!

Artur Suchcicki, bo o nim mowa, skorzystał z odpowiedniej pogody i rozpoczął grillowanie w roku 2020. Podczas rodzinnego biesiadowania przy rozżarzonych węglach dowiedzieliśmy się czegoś bardzo istotnego.

Talent muzyczny wokalisty, to nie jest kwestia przypadku! Okazało się, ze u Artura w domu zawsze z muzyką byli za pan brat. Siostra muzyka akompaniuje na gitarze, a mama podśpiewuje znane przeboje!

To doskonale świadczy o genetycznym uwarunkowaniu Artura. Melodyjność artysta wyniósł z domu! A Wy jakie macie sposoby na spędzenie wolnego czasu?

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Kto już przynajmniej raz odpalił grilla?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.