Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO

2020-04-04T07:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo rozpalił grilla. To co wydarzyło się potem daje do myślenia! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gwiazdor-disco-polo-rozpalil-grilla-to-co-wydarzylo-sie-potem-daje-do-myslenia-1585524635.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/powerboy_official
Reklama


Życie gwiazd

Podczas rodzinnego biesiadowania przy rozżarzonych węglach dowiedzieliśmy się czegoś bardzo istotnego o gwieździe disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo oprócz scenicznego udziału w różnych imprezach, czasem biorą udział również w tych mniejszych, zdecydowanie bardziej intymnych spotkaniach!

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Pierwsze promienie wiosennego słońca, temperatura na dworze powyżej 15 stopni, odpowiedni nastrój i od razu do głowy przychodzi słowo niepochodzące niestety z języka polskiego - GRILL! Tak właśnie zadziało się w przypadku lidera formacji Powerboy!

Artur Suchcicki, bo o nim mowa, skorzystał z odpowiedniej pogody i rozpoczął grillowanie w roku 2020. Podczas rodzinnego biesiadowania przy rozżarzonych węglach dowiedzieliśmy się czegoś bardzo istotnego.

Talent muzyczny wokalisty, to nie jest kwestia przypadku! Okazało się, ze u Artura w domu zawsze z muzyką byli za pan brat. Siostra muzyka akompaniuje na gitarze, a mama podśpiewuje znane przeboje!

To doskonale świadczy o genetycznym uwarunkowaniu Artura. Melodyjność artysta wyniósł z domu! A Wy jakie macie sposoby na spędzenie wolnego czasu?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Kto już przynajmniej raz odpalił grilla?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!
  2. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!
  3. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.