Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo powraca! Zobacz co przygotował DiDżej Mietek | Nowość

2018-12-29T10:29:00+01:00 Gwiazdor disco polo powraca! Zobacz co przygotował DiDżej Mietek | Nowość https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/gwiazdor-disco-polo-powraca-zobacz-co-przygotowal-didzej-mietek-nowosc-1546009096.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie już teraz całość w naszym serwisie!

Reklama

Dariusz Niewiński znowu pod pseudonimem "DiDżej Mietek" przygotował nową propozycję, która z pewnością namiesza na rynku disco polo!

Cała produkcja jest na tyle niekonwencjonalna, że przedstawia historię nastolatków, którzy ostatecznie poprzez teatralne charakteryzacje wcielą się w 70'cio latków. W klipie zrealizowanym po raz kolejny przez Adriana Ławreszuk dzieję się naprawdę bardzo dużo z tego względu, że cały scenariusz przygotował i nadzorował profesjonalny scenarzysta, założyciel teatru THE M. A. S. K. Mateusz Sacharzewski, a sam Mietek wciela się w mnóstwo ról i odstępuje od popularnych w teledyskach disco - polo 'setek'.

Zobacz również: Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."

Ponadto podczas 2 dni zdjęciowych zgrano 13 lokalizacji, co wskazuje na to, że będzie się działo wyjątkowo dużo! Sami się przekonajcie! Cała produkcja przypomina film krótkometrażowy, należy dokładnie oglądać od pierwszej do ostatniej minuty, ażeby zauważyć każdy, nawet ukryty w klipie wątek.

Zobaczcie już teraz całość w naszym serwisie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać.
  2. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.