Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-05T10:30:00+01:00 Gwiazdor disco polo objawieniem polskiej sceny muzycznej?! Artysta wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewsk https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-wykonal-utwor-jakiego-nikt-sie-nie-spodziewal-ten-sylwester-przejdzie-do-historiijpg.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo objawieniem polskiej sceny muzycznej?! Artysta wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewską!

Redakcja , 05 Styczeń 2021  10:30
Gwiazdor disco polo objawieniem polskiej sceny muzycznej?! Artysta wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewską!
Źródło zdjęć: instagram.com/czadoman/
Reklama

długo mieliśmy wątpliwości, czy wraz z Małgorzatą Walewską na dachu wieżowca Polsatu stoi prawdziwy Andrea Bocelli, czy Czadoman!

Reklama

Takiego występu nikt się nie spodziewał! Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, którą zorganizowała TV Polsat wydarzyła się dosłownie magia! Tuż po tym, jak zegar wybił północ, wszyscy uczestnicy największej domówki w Polsce mogli obejrzeć spektakularny występ, który przejdzie do historii! Widzowie długo zbierali szczęki z podłogi! Do tej pory ciężko uwierzyć w to, co się wydarzyło!

Zobacz również: Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!

Mowa oczywiście o spektakularnym występie Czadomana! Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Artysta disco polo wystąpił dwukrotnie. Po raz pierwszy jako on sam, wykonał wówczas swój wielki przebój „Ruda tańczy jak szalona”. Po raz drugi mogliśmy go obejrzeć w niesamowitym duecie z Małgorzatą Walewską. Tym razem Artysta wystąpił jako Andrea Bocelii i wraz z jurorką programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wykonali utwór „Time To Say Goodbye” żegnając w pięknym stylu rok 2020!

Ten występ bez wątpienia był wisienką na torcie największej domówki w Polsce i mówić o nim będzie się jeszcze przez długi czas. Czadoman niezmiennie udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Udział w programie TTBZ dał mu szansę pokazać wszystkim, jakim absolutnie genialnym jest Artystą! Do tej pory jesteśmy pod wrażeniem jego występu jako słynny tenor i szczerze powiedziawszy, długo mieliśmy wątpliwości, czy wraz z Małgorzatą Walewską na dachu wieżowca Polsatu stoi prawdziwy Andrea Bocelli, czy Czadoman!

Przekonajcie się sami i obejrzyjcie ten fenomenalny występ!

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Reklama
Zobacz teledysk: Czadoman - Wciąż pamiętam ( Szalona 30-tka BOYS )
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  2. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  3. Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!
  4. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej