Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo nagrywa filmy dla fanów z dzieckiem na ramieniu! Maluch jest przesłodki!

2020-05-27T13:02:00+02:00 Gwiazdor disco polo nagrywa filmy dla fanów z dzieckiem na ramieniu! Maluch jest przesłodki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-jedna-reka-kreci-film-druga-usypia-dziecko-tata-na-medal-1589835402.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Reklama


Życie gwiazd

Śpiące maleństwo na ramieniu uwielbianego idola disco polo, nie przeszkodziło mu w nagraniu filmiku dla fanów

Reklama

Świat disco polo, na początku nowego roku, przeżywał istny baby - boom! W domach wielu najpopularniejszych gwiazd, pojawiły się bobaski! U Małgosi Główki - Camasutra, nawet podwójnie!

Zobacz również: Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!

Sławni rodzice pociech, zachodzili w głowę, jak połączą wymagającą pracę na scenie, z wychowaniem dzieciątka. Na „szczęście w nieszczęściu”, nadeszła pandemia, która co prawda ograniczyła sprawy zawodowe, ale podarowała świeżo upieczonym rodzicom, bezcenny czas w domu!

Jednym z najbardziej aktywnych, „gwiazdo - tatusiów” jest z pewnością Sylwester Gazda, lider grupy Power Play. Wyczekiwany syn Aleksander, stał się jego oczkiem w głowie! Wokalista jest wniebowzięty i wraz z synkiem, robi dosłownie wszystko! Na jego instagramowym profilu, możemy podziwiać, w jakich czynnościach towarzyszy Sylwkowi pierworodny!

Ostatnia relacja pokazała, jak bardzo gwiazdor jest zaangażowany w opiekę nad ukochanym maleństwem! Śpiące dziecko, na ramieniu idola, nie przeszkodziło mu w nagraniu filmiku dla fanów! Widać, że artysta świetnie łączy obowiązki zawodowe z misją wychowania potomka! Nie ma wątpliwości...to tata na medal!

A jego małżonka z pewnością pęka z dumy!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!
  2. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!
  3. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.