Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo, na jednej scenie z Królową polskiej piosenki! Spełniło się jego marzenie z dzieciństwa!

2020-08-20T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo, na jednej scenie z Królową polskiej piosenki! Spełniło się jego marzenie z dzieciństwa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/krolowa-polskiej-piosenki-na-jednej-scenie-z-gwiazdorem-disco-polo-spelnilo-sie-jego-marzenie-1597770158.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama


Życie gwiazd

To wielkie święto, gdy dwie branże muzyczne jednają się przy okazji wspólnych wydarzeń i razem tworzą niezapomniane show dla widzów

Reklama

Świat disco polo, swoją popularnością zdobył serca wszystkich Polaków! Dźwięki muzyki rozrywkowej, od początku lat 90-tych, szturmem wdzierały się na sceny w całym kraju.

Zobacz również: Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!

Dziś niezwykle lubiane taneczne rytmy, spotykają się na jednych wydarzeniach, z najwyższej klasy legendami polskiej piosenki! Jeden z popularnych wokalistów, Kuba Urbański, pochwalił się na profilu instagramowym wyjątkową fotografią, z koncertu organizowanego przez Telewizję Polską.

Na fotce widzimy samego lidera grupy Playboys oraz królową sceny, Marylę Rodowicz! Kuba pod wspólną fotką nie krył wzruszenia i napisał:

„W dniu dzisiejszym spełniło się moje kolejne marzenie. Cudowna kobieta z niesamowitym głosem i wielkim sercem! Pani Marylo dziękuję! Jako dzieciak marzyłem o tym, żeby zrobić z Panią zdjęcie, dziś wystąpiłem na tej samej scenie... Nic dodać nic ująć.” .

Z pewnością występ przy boku tej niekwestionowanej ikony polskiej piosenki, wywarł na idolu ogromne wrażenie! To wielkie święto, gdy dwie branże muzyczne jednają się przy okazji wspólnych wydarzeń i razem tworzą niezapomniane show dla widzów!

Muzyka łączy pokolenia, a te fotografie są tego żywym przykładem!

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Wokalista disco polo w miłosnej historii zaklętej w zdjęciach! Nowość podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.