Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-20T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo, na jednej scenie z Królową polskiej piosenki! Spełniło się jego marzenie z dzieciń https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/krolowa-polskiej-piosenki-na-jednej-scenie-z-gwiazdorem-disco-polo-spelnilo-sie-jego-marzenie-1597770158.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo, na jednej scenie z Królową polskiej piosenki! Spełniło się jego marzenie z dzieciństwa!

Redakcja , 20 Sierpień 2020  15:30
Gwiazdor disco polo, na jednej scenie z Królową polskiej piosenki! Spełniło się jego marzenie z dzieciństwa!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama

To wielkie święto, gdy dwie branże muzyczne jednają się przy okazji wspólnych wydarzeń i razem tworzą niezapomniane show dla widzów

Reklama

Świat disco polo, swoją popularnością zdobył serca wszystkich Polaków! Dźwięki muzyki rozrywkowej, od początku lat 90-tych, szturmem wdzierały się na sceny w całym kraju.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Dziś niezwykle lubiane taneczne rytmy, spotykają się na jednych wydarzeniach, z najwyższej klasy legendami polskiej piosenki! Jeden z popularnych wokalistów, Kuba Urbański, pochwalił się na profilu instagramowym wyjątkową fotografią, z koncertu organizowanego przez Telewizję Polską.

Na fotce widzimy samego lidera grupy Playboys oraz królową sceny, Marylę Rodowicz! Kuba pod wspólną fotką nie krył wzruszenia i napisał:

„W dniu dzisiejszym spełniło się moje kolejne marzenie. Cudowna kobieta z niesamowitym głosem i wielkim sercem! Pani Marylo dziękuję! Jako dzieciak marzyłem o tym, żeby zrobić z Panią zdjęcie, dziś wystąpiłem na tej samej scenie... Nic dodać nic ująć.” .

Z pewnością występ przy boku tej niekwestionowanej ikony polskiej piosenki, wywarł na idolu ogromne wrażenie! To wielkie święto, gdy dwie branże muzyczne jednają się przy okazji wspólnych wydarzeń i razem tworzą niezapomniane show dla widzów!

Muzyka łączy pokolenia, a te fotografie są tego żywym przykładem!

Zobacz również: Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!
  2. Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!
  3. Co za informacja! Artysta disco polo z dużymi szansami na Telekamerę „Tele Tygodnia”
  4. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej