2020-01-09T15:31:00+01:00 Gwiazdor disco polo na fali! Ojcostwo dodało mu skrzydeł do działania! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/gwiazdor-disco-polo-na-fali-ojcostwo-dodalo-mu-skrzydel-do-dzialania-1578524365.jpg

Gwiazdor disco polo na fali! Ojcostwo dodało mu skrzydeł do działania!

Redakcja , 09 Styczeń 2020  15:31

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdor disco polo na fali! Ojcostwo dodało mu skrzydeł do działania!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Narodziny dziecka dodały mu skrzydeł? Z nowym rokiem wokalista disco polo zaskakuje internautów

Reklama

Dużo się dzieje u Łukasza Geska. Pod koniec minionego roku Łukaszek Gesek został tatą, a wczoraj ukazał się zwiastun teledysku jego najnowszej piosenki, która została zatytułowana „Słodka”.

Zobacz również: Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!

Utwór z pewnością przypadnie do gustu zakochanym parom, które nie widzą poza sobą skrawka świata. Wokalista disco polo wie, jak zaspokoić oczekiwania fanów dobrej muzyki tanecznej. Artysta w branży jest wszystkim znany z takich przebojów, jak „Piękne chwile” , „Na koncercie w dyskotece” , „Dziewczyna w bikini” i „Prezenty”. Ostatnio na stronie Facebookowej zespołu Gesek został zamieszczony wpis z informacją o nadchodzącej nowości.

Wiadomo, że premiera teledysku do piosenki, która została zatytułowana „Słodka” będzie miała miejsce 7 lutego. Równe siedem dni przed wielkim świętem zakochanych. Zapowiedź utworu ma niezwykły potencjał.

Być może w świecie disco polo narodzi się kolejny przebój, który skradnie serca milionów fanów. W końcu miłośnicy disco polo doceniają szczery i niekomercyjny przekaz, a takim wykonawcą jest Łukasz Gesek. Z jego kawałków bije nieprawdopodobna szczerość płynąca prosto z serca. Myślicie, że „Słodka” rozkocha w sobie fanów i podbije stacje radiowe?

Zobacz również: Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  2. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!
  3. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  4. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  5. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  6. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami