Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo na fali! Ojcostwo dodało mu skrzydeł do działania!

2020-01-09T15:31:00+01:00 Gwiazdor disco polo na fali! Ojcostwo dodało mu skrzydeł do działania! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/gwiazdor-disco-polo-na-fali-ojcostwo-dodalo-mu-skrzydel-do-dzialania-1578524365.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Narodziny dziecka dodały mu skrzydeł? Z nowym rokiem wokalista disco polo zaskakuje internautów

Reklama

Dużo się dzieje u Łukasza Geska. Pod koniec minionego roku Łukaszek Gesek został tatą, a wczoraj ukazał się zwiastun teledysku jego najnowszej piosenki, która została zatytułowana „Słodka”.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Utwór z pewnością przypadnie do gustu zakochanym parom, które nie widzą poza sobą skrawka świata. Wokalista disco polo wie, jak zaspokoić oczekiwania fanów dobrej muzyki tanecznej. Artysta w branży jest wszystkim znany z takich przebojów, jak „Piękne chwile” , „Na koncercie w dyskotece” , „Dziewczyna w bikini” i „Prezenty”. Ostatnio na stronie Facebookowej zespołu Gesek został zamieszczony wpis z informacją o nadchodzącej nowości.

Wiadomo, że premiera teledysku do piosenki, która została zatytułowana „Słodka” będzie miała miejsce 7 lutego. Równe siedem dni przed wielkim świętem zakochanych. Zapowiedź utworu ma niezwykły potencjał.

Być może w świecie disco polo narodzi się kolejny przebój, który skradnie serca milionów fanów. W końcu miłośnicy disco polo doceniają szczery i niekomercyjny przekaz, a takim wykonawcą jest Łukasz Gesek. Z jego kawałków bije nieprawdopodobna szczerość płynąca prosto z serca. Myślicie, że „Słodka” rozkocha w sobie fanów i podbije stacje radiowe?

Zobacz również: Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  2. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  3. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.