Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo ma dość zaczepek psychofanów! Tym razem posunęli się za daleko?!

2020-10-30T15:30:00+01:00 Gwiazdor disco polo ma dość zaczepek psychofanów! Tym razem posunęli się za daleko?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/mily-pan-ma-dosyc-dajcie-mi-spokoj-dobra-1603662008.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo w ostatnim czasie ma powody do narzekań, w związku z treściami, jakie wysyłają do niego pseudofani

Reklama

Życie gwiazd disco polo, to przeważnie gratyfikacje, uwielbienie fanów i upragnione, koncertowe życie. Niestety, czasem trzeba zderzyć się również z mniej przyjemnymi sytuacjami.

Zobacz również: Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!

Odbiorcy, mimo że są największą radością dla wykonawców, to pojedyncze i bardzo nieliczne przypadki, sprawiają, że humor gwiazd, zostaje nieco zaburzony. Piotr Kołaczyński, doskonale znany w świecie tanecznym, jako Miły Pan, w ostatnim czasie ma powody do narzekań, w związku z treściami, jakie wysyłają do niego pseudofani.

Jakiś czas temu, informowaliśmy o niesmacznych wiadomościach od mężczyzny , które gwiazdor opublikował w swojej relacji. Tym razem, podczas instagramowej zabawy w „pytania i odpowiedzi”, osobnik płci męskiej, ponownie zaczepił Miłego, wyrażając zachwyt nad seksapilem artysty: „Ktoś tu jest mega sexy. Zaje*isty”.

Piotr tym razem nie wytrzymał i mocno odpowiedział na zaczepkę: „Panowie innej orientacji! Dajcie mi spokój dobra?”. Wszyscy w świecie disco polo, doskonale zdają sobie sprawę z seksualnej orientacji Piotra Kołaczyńskiego, zatem wszelkie tego typu propozycje i erotyczne komentarze nie sprawiają mu najmniejszej radości.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!
  2. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
  3. Znany utwór disco polo stał się liryczną opowieścią. Efekt jest zdumiewający!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.