Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo doczekał się wnuczki!

2018-11-07T12:57:00+01:00 Gwiazdor disco polo doczekał się wnuczki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/gwiazdor-disco-polo-doczekal-sie-wnuczki-1540812574.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Bardzo się cieszę, że Kalinka jest już na świecie i że wszystko odbyło się bez komplikacji

Reklama

Był przekonany, że zostanie dziadkiem pod koniec miesiąca. Taki termin rozwiązania przepowiadali jego córce lekarze. Ale natura najwyraźniej chciała inaczej, bo, jak udało nam się dowiedzieć, Nikola Dutkiewicz urodziła 6 października. – Bardzo się cieszę, że Kalinka jest już na świecie i że wszystko odbyło się bez komplikacji – powiedział „Naszym Melodiom” lider zespołu Bayer Full. Cała rodzina do końca żyła w napięciu, bo już od jakiegoś czasu było wiadomo, że u Nikoli stwierdzono konflikt serologiczny.

Zobacz również: Potrójne uderzenie w disco polo! Skutek może być tylko jeden!

Szybka transfuzja 

– Akcja porodowa zaczęła się około godz. 21 i mąż córki – Dominik natychmiast zawiózł ją do szpitala w Płocku – opowiada Świerzyński. – Lekarze wiedzieli o problemach mojej córki, więc byli przygotowani do przeprowadzenia u dziecka natychmiastowej transfuzji krwi. Zabieg się powiódł – dodaje. Dziewczynka jest już ze swoimi rodzicami i 2-letnim bratem Olkiem w domu. Przed nimi pierwsze wspólne jesienne spacery, a znany dziadek też zamierza w nich uczestniczyć. Trochę się jednak obawia momentu, kiedy dziecko podrośnie. – Już nie pamiętam, w co lubią bawić się małe dziewczynki – wyznał nam niedawno. Gwiazdor dotąd miał przecież pięcioro wnuków– obok synka Nikoli jest jeszcze Artur i Adam (ze strony syna Sebastiana) oraz Wiktor i Dominik (synowie Damiana). – Jest nas teraz full – żartuje artysta. Nikola została mamą po raz drugi i ma mnóstwo obowiązków. Jednak zawodowo nie chce zwalniać tempa. – Jeśli wszystko będzie dobrze, wrócę na scenę z Baby Full na sylwestra – mówiła nam przed porodem.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!
  2. Rodzinna historia z zaskakującym finałem! Zespół disco polo zadziwia!
  3. Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.