Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo bohaterem w swoim domu! Zobaczcie, co zrobił dla swojej rodziny!

2020-06-08T13:16:00+02:00 Gwiazdor disco polo bohaterem w swoim domu! Zobaczcie, co zrobił dla swojej rodziny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-bohaterem-w-swoim-domu-1590705765.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay
Reklama


Ogólna

Żona gwiazdora disco polo może być dumna z tak wszechstronnego i zdolnego męża

Reklama

Kolejne wolne miesiące w świecie gwiazd disco polo, odkrywają w nich nowe talenty! Nieograniczona Ilość czasu sprzyja rozwijaniu się nowym, pozamuzycznym hobby. Artyści nie narzekają na nudę!

Zobacz również: Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.

Zgodnie twierdzą, że tęsknią za sceną i bawiącą się pod nią publicznością, ale jednak większość z przyjemnością korzysta z przymusowego urlopu i zatraca się w świeżo odnalezionych zajęciach! Najpopularniejszy gwiazdor disco polo - Sylwester Gazda, nie skarży się na brak zajęć!

Na początku roku został po raz pierwszy tatą i to właśnie jego synek zapewnia mu moc atrakcji! Idol potrafi sprostać wymaganiom pierworodnego na medal! Codzienne spacery, lulanie - tatuś idealny! Opieka nad dzieckiem, to jednak nie jedyne czym Sylwek zapełnia wolny czas.

Od początku letnich dni, gwiazda uskutecznia prace ogrodowe. Na swoim instagromyn profilu pochwalił się, że stawia wiatę tarasową i właśnie kończy ją malować! Żona gwiazdora może być dumna z tak wszechstronnego i zdolnego męża, a my szczerze i serdecznie zazdrościmy.

A Wy lubicie wykonywać domowe obowiązki?

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!
  2. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.