Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo bohaterem w swoim domu! Zobaczcie, co zrobił dla swojej rodziny!

2020-06-08T13:16:00+02:00 Gwiazdor disco polo bohaterem w swoim domu! Zobaczcie, co zrobił dla swojej rodziny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-bohaterem-w-swoim-domu-1590705765.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay
Reklama


Ogólna

Żona gwiazdora disco polo może być dumna z tak wszechstronnego i zdolnego męża

Reklama

Kolejne wolne miesiące w świecie gwiazd disco polo, odkrywają w nich nowe talenty! Nieograniczona Ilość czasu sprzyja rozwijaniu się nowym, pozamuzycznym hobby. Artyści nie narzekają na nudę!

Zobacz również: Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!

Zgodnie twierdzą, że tęsknią za sceną i bawiącą się pod nią publicznością, ale jednak większość z przyjemnością korzysta z przymusowego urlopu i zatraca się w świeżo odnalezionych zajęciach! Najpopularniejszy gwiazdor disco polo - Sylwester Gazda, nie skarży się na brak zajęć!

Na początku roku został po raz pierwszy tatą i to właśnie jego synek zapewnia mu moc atrakcji! Idol potrafi sprostać wymaganiom pierworodnego na medal! Codzienne spacery, lulanie - tatuś idealny! Opieka nad dzieckiem, to jednak nie jedyne czym Sylwek zapełnia wolny czas.

Od początku letnich dni, gwiazda uskutecznia prace ogrodowe. Na swoim instagromyn profilu pochwalił się, że stawia wiatę tarasową i właśnie kończy ją malować! Żona gwiazdora może być dumna z tak wszechstronnego i zdolnego męża, a my szczerze i serdecznie zazdrościmy.

A Wy lubicie wykonywać domowe obowiązki?

Zobacz również: Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!
  2. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  3. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.