2021-03-07T07:30:00+01:00 Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji. Artystka śmiało rozpięła bluzkę!! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-w-zmyslowej-sesji-bardzo-mocno-rozpiela-bluzkejpg.jpg

Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji. Artystka śmiało rozpięła bluzkę!!

Redakcja , 07 Marzec 2021  07:30
Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji. Artystka śmiało rozpięła bluzkę!!
Źródło zdjęć: instagram.com/tosiarybacka/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jej wdzięk i kuszące walory, zostały dokładnie podkreślone przez skąpą garderobę. Wokalistka pozuje w bluzce, którą wyraźnie rozpięła

Reklama

Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji - bardzo mocno rozpięła bluzkę!! Aktywności gwiazd i namiętne kadry w disco polo, z biegiem czasu stały się zjawiskiem porządku dziennego.

Zobacz również: Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!

Artystki z dużą dozą śmiałości publikują namiętne kadry, którymi wystawiają myśli odbiorców na wymagającą próbę. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że głowy oglądających buzują...Ostatnie zdjęcie znanej wokalistki z pewnością jeszcze mocniej spotęguje te doznania. Tosia Rybacka, to coraz bardziej popularna wokalistka grupy Sunrise.

Jej sława rośnie wprost proporcjonalnie do zasięgu zespołu, a ten rozrasta się, zalewając muzyczny rynek. Śliczna artystka, ma olbrzymi wpływ na sukces formacji. Nie bez znaczenia jest jej niezwykła uroda. To ona jest niewerbalnym środkiem przekazu, który skutecznie trafia w serca fanów. Na profilu artystki pojawiła się fotografia na potwierdzenie tych słów.

Gwiazda wystąpiła w bardzo namiętnej sesji. Jej wdzięk i kuszące walory, zostały dokładnie podkreślone przez skąpą garderobę. Tosia pozuje w bluzce, którą wyraźnie rozpięła, eksponując swój ponętny dekolt.

Piosenkarka wygląda naprawdę fantastycznie. Zobaczcie zmysłową sesję i napiszcie jak Wam się podoba. Zapraszamy Was również do odsłuchania utworu grupy Sunrise pt. "Białe wesele".

Zobacz również: Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Sunrise - Białe Wesele
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zdjęcia cudownej Angeliki Żmijewskiej - Top Girls podbijają sieć! Śliczna gwiazda disco polo jest urodzoną modelką!
  2. Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!
  3. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
  4. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi z milionami na koncie! Gwiazda disco polo może otwierać szampana!
  5. Po 10 latach Artysta disco polo zmienia swoje życie! Gwiazdor rozpoczyna nowy rozdział!
  6. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami