Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-17T09:50:00+02:00 Gorąca nowość disco polo podbije listy przebojów! Teledysk wprawia w zachwyt! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/goraca-nowosc-od-zespolu-disco-polo-od-samego-patrzenia-robi-sie-cieplo-1597228171.jpg
Reklama

Gorąca nowość disco polo podbije listy przebojów! Teledysk wprawia w zachwyt!

Redakcja , 17 Sierpień 2020  09:50
Gorąca nowość disco polo podbije listy przebojów! Teledysk wprawia w zachwyt!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Utwór pt. „Moja kotka” zyskał nowy aranż, a przede wszystkim bardzo powabny teledysk. Kuszące panie, dumnie paradują w klipie, eksponując swoją urodę

Reklama

Wykonawcy disco polo, przygotowali całą gamę nowości na trwające lato. Choć temperatura na zewnątrz rozgrzewa, to nawet gdybyśmy mieli stosunkowo chłodne lato, to utwory disco polo i tak podkręciłyby temperaturę do maksimum.

Zobacz również: Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!

Muzyka wydawana przez autorów, wdziera się do naszych serc i powoduje niezwykłą radość. Za rozpalanie zmysłów, odpowiada jednak wizualny stan każdej produkcji.

Zespół Sunrise wrzucił do sieci nieco odświeżoną wersję przeboju sprzed kilku lat. Utwór pt. „Moja kotka” zyskał nowy aranż, a przede wszystkim bardzo powabny teledysk. Kuszące panie, dumnie paradują w klipie, eksponując swoją niezwykłą urodę. Trzeba przyznać, że warto było trochę dłużej poczekać na nowość od formacji Sunrise.

Otrzymaliśmy bowiem doskonale dopracowany projekt. Jak wspominają sami twórcy: „...Mamy ogromny sentyment do tego utworu, dlatego przedstawiamy ją Wam w zupełnie Nowej aranżacji”.

To była bardzo dobra decyzja. Utwór w takiej wersji, może faktycznie nieźle namieszać na muzycznym rynku. Mamy nadzieję, że utwór przypadnie Wam do gustu.

Dajcie znać w komentarzu jak się podoba!

Zobacz również: Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  2. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!
  3. Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!
  4. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej