Reklama


Reklama

Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

2020-11-17T16:10:00+01:00 Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/czy-to-nowy-hit-wesel-formacja-sunrise-z-nowoscia-w-cudnym-klimacie-1605363463.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Fani są zachwyceni i wcale się temu nie dziwimy - ten utwór to cudo

Reklama

Repertuar związany z klimatem wesel, w świecie disco polo jest dość szeroki. Aby przebić się do ścisłej czołówki trzeba się ciężko napracować i mieć świadomość tego, jak ważna jest to uroczystość. Ten zespół przygotował utwór, który ma szansę przebić się do ścisłej czołówki weselnych szlagierów!

Zobacz również: Wokalistka disco polo pokazała się z córką. Wyglądają jak dwie krople wody!

We wstępie udało się krótko scharakteryzować zespół Sunrise, który stoi za takimi przebojami jak "Miłość z Facebooka" czy "Do mnie chodź". Na swoim koncie mają także utwór "Moja kotka". Wymienione produkcje to najpopularniejsze kawałki grupy, a trzeba podkreślić, że portfolio formacji jest znacznie szersze. Dziś mamy przyjemność poinformować o kolejnym utworze, który wyjechał z warsztatu tej ekipy.

Piosenka "Białe wesele" to perspektywiczny kawałek, który ma szansę przebić się do ścisłej czołówki weselnych szlagierów. Charakterystyczne brzmienie, cudowne głosy, specyficzna tematyka. Do tego ciekawie zrealizowany klip, który wciąga i nie pozwala oderwać wzroku od ekranu, na którym jest oglądany. Odnosimy wrażenie, że zespół stworzył utwór, który wkroczy na salony bardzo szybko. Fani są podobnego zdania:

Mega Produkcja

Bardzo ciepły i przyjemny wokal, można słuchać bez końca

Wyszło pięknie..

Nie pozostaje nam nic innego - zapraszamy do zapoznania się ze wspomnianą nowością, znajdziecie ją poniżej!

Zobacz również: Wokalistka disco polo podbija sieć w innym repertuarze! Internauci zachwyceni jej wokalem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  2. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  3. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.