Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo w samej bieliźnie! Magda Narożna poszła na całość!

2020-03-08T20:40:00+01:00 Gwiazda disco polo w samej bieliźnie! Magda Narożna poszła na całość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gwiazda-disco-polo-w-samej-bieliznie-magda-narozna-poszla-na-calosc-1583674935.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Ogólna

Internauci pod wrażeniem! Gwiazda, określana królową disco polo pokazała się w samej bieliźnie! Magda Narożna podbija internet

Reklama

Najpopularniejszą wokalistką w świecie disco polo niewątpliwie jest Magda Narożna, którą śledzi na Instagramie już ponad 150 tysięcy osób. Wszystko wskazuje na to, że tych osób będzie jeszcze więcej!

Zobacz również: Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!

Z pewnością po publikacji ostatnich zdjęć profil wokalistki disco polo stanie się jeszcze bardziej popularny. Magda Narożna postanowiła dodać jedno z najodważniejszych zdjęć. Gwiazda, określana królową disco polo pokazała się w samej bieliźnie.

W ostatnim czasie Magda wzięła się ostro do pracy. Wokalistka systematycznie pracuje nad swoją sylwetką czego efekty widać na nowych zdjęciach. Nie dziwi zatem fakt, że fani disco polo oczarowani są Magdą Narożną.

Popularna artystka disco polo jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Co rusz, udostępnia nowe zdjęcia. Niektóre z nich są naprawdę bardzo gorące, ale jak widać Magda nie ma problemu z pokazaniem swojego ciała.

Przypomnijmy, że Magda to druga w historii wokalistka disco polo, która rozebrała się w czasopiśmie dla panów.

Jak Wam się podoba wokalistka Pięknych i Młodych w samej bieliźnie? Zasługuje na miano najpiękniejszej kobiety w świecie disco polo?

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.