Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo na Sylwestrze z Polsatem 2018!

2018-12-13T10:29:00+01:00 Gwiazda disco polo na Sylwestrze z Polsatem 2018! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/gwiazda-disco-polo-na-sylwestrze-z-polsatem-2018-1544458359.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

W tym roku tylko jeden przedstawiciel muzyki disco polo pojawi się na Sylwestrze z telewizją Polsat!

Reklama

Jak co roku muzyka disco polo będzie królować na Sylwestrowych zabawach. W TVP zobaczymy grupę Akcent oraz Boys natomiast na imprezie zorganizowanej przez telewizję Polsat - Łobuzy. To spore wyróżnienie dla stosunkowo młodego zespołu disco polo.

W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć oprócz wyżej wymienionej trójki jeszcze takie zespołu jak Mig, Long & Junior, czy Piękni i Młodzi. Mimo delikatnie mniejszej liczby zespołów disco polo na imprezie nie zabraknie największych hitów disco polo.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!

Na szczęście jakby ktoś miał ochotę słuchać tylko i wyłącznie disco polo podczas sylwestrowej zabawy mamy dobrą wiadomość. Na antenie Polo Tv oraz Disco Polo Music będzie transmitowana impreza, która odbyła się w listopadzie - Łódź Disco Fest 2018!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!
  3. Przeprosiny - Mateusz Podemski


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.