Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa Power Play z gorącą premierą. To może być prawdziwe, muzyczne trzęsienie ziemi

2020-06-19T11:59:00+02:00 Grupa Power Play z gorącą premierą. To może być prawdziwe, muzyczne trzęsienie ziemi https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/grupa-power-play-z-goraca-premiera-to-moze-byc-prawdziwe-muzyczne-trzesienie-ziemi-1592556266.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/formacja.power.play
Reklama


Ogólna

A Wy chcielibyście już usłyszeć nowość od zespołu Power Play?

Reklama

Każda nowa produkcja disco polo, elektryzuje fanów do granic możliwości. Nigdy nie wiadomo, kiedy mamy do czynienia z hitem, któremu w YouTube „stuknie” 100 mln wyświetleń.

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Utwory pojawiające się w sieci, są kolejną szansą na odsłuchanie przeboju, który przetrwa na imprezach tanecznych wiele lat i zyska miano ponadczasowego tworu. Zespół Power Play, to grupa twórców, którzy znają smak posiadania kompozycji nieśmiertelnej. Piosenki „Zawsze coś(oj tam oj tam)” i „Lubisz to lubisz” pozostaną na polskich parkietach na bardzo długo.

Formacja nie przestaje wydawać następnych przebojów i z uporem maniaka dąży do stworzenia całego katalogu wielkich przebojów. PNMedia, to grupa artystów, realizująca teledyski. To właśnie firma od video produkcji zdradziła na swoim profilu nadchodzą premierę od grupy Power Play.

Oprócz kilku kadrów z planu, pojawił się także opis: „Dzisiaj realizowaliśmy #teledysk zespołu Power Play Będzie ogień”. Już niedługo kolejne, mocne, muzyczne uderzenie Sylwka Gazdy i jego kolegów. Czekamy z niecierpliwością.

Choć nie słyszeliśmy jeszcze nawet pół dźwięku, to już dziś możemy zapewnić, że to będzie niezwykła i bardzo dobra produkcja, z aspiracjami do zdobycia największych, discopolowych nagród.

A Wy chcielibyście już usłyszeć nowość od zespołu Power Play?

Zobacz również: Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!

Power Play - Z Tobą być

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!
  2. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  3. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.