Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa Playboys przebiła wielki rekord Zenona Martyniuak! To niebywały sukces!

2019-05-05T17:59:00+02:00 Grupa Playboys przebiła wielki rekord Zenona Martyniuak! To niebywały sukces! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/grupa-playboys-przebila-wielki-rekord-zenona-martyniuak-to-niebywaly-sukces-1557061437.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Explosion Club - Radom - FaceBook
Reklama


Ogólna

Pozycja króla disco polo zagrożona?!

Reklama

Zenon Martyniuk to człowiek w świecie disco polo, który ma wiele rekordów. Mowa oczywiście o teledyskach, czy sprzedanych biletach na koncerty. Jeden z wielki rekordów króla disco polo właśnie został przebity przez formację Playboys.

Zobacz również: Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!

Rekord dotyczy publiki, która zgromadziła się w klubie Explosion w Radomie, gdzie występują największe gwiazdy muzyki tanecznej. W niedzielę 21 kwietnia został zorganizowany koncert zespoły Playboys, która pochodzi z okolic Radomia. Panowie z formacji disco polo w tym klubie czują niczym jak w domu. Nic dziwnego, że cała zgromadzona publiczna razem z chłopakami zaśpiewała takie przeboje jak "Lejde", "Dotykać całować", "Fajna jest ta dziewczyna" czy "Ja w to nie wierzę".

Grupa Playboys podbiła rekord sprzedanych biletów w klubie Explosion Radom. Prawie 2 tysiące osób bawiło się w rytm przebojów młodej grupy disco polo, która przebiła Zenka Martyniuka do którego należał rekord publiczności właśnie w tym klubie.

Zobacz również: Magda Narożna Piękni i Młodzi wygląda jak po walce bokserskiej!? Gwiazda disco polo wprawiła w osłupienie internautów!

To spory sukces dla chłopaków, patrząc na to, że na rynku są stosunkowo krótko w porównaniu do Zenona Martyniuka. Zespół Playboys w najbliższym czasie będzie dużo koncertował, ale nie zapomina o nowych produkcjach. Już niebawem gorąca premiera od uwielbianego zespołu disco polo!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  2. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!
  3. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.