Reklama


Reklama

Grupa Playboys przebiła wielki rekord Zenona Martyniuak! To niebywały sukces!

2019-05-05T17:59:00+02:00 Grupa Playboys przebiła wielki rekord Zenona Martyniuak! To niebywały sukces! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/grupa-playboys-przebila-wielki-rekord-zenona-martyniuak-to-niebywaly-sukces-1557061437.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Explosion Club - Radom - FaceBook
Reklama


Ogólna

Pozycja króla disco polo zagrożona?!

Reklama

Zenon Martyniuk to człowiek w świecie disco polo, który ma wiele rekordów. Mowa oczywiście o teledyskach, czy sprzedanych biletach na koncerty. Jeden z wielki rekordów króla disco polo właśnie został przebity przez formację Playboys.

Zobacz również: Przepiękna Justyna z Top Girls na gorących zdjęciach! Uwagę przyciąga jej cudowny brzuch!

Rekord dotyczy publiki, która zgromadziła się w klubie Explosion w Radomie, gdzie występują największe gwiazdy muzyki tanecznej. W niedzielę 21 kwietnia został zorganizowany koncert zespoły Playboys, która pochodzi z okolic Radomia. Panowie z formacji disco polo w tym klubie czują niczym jak w domu. Nic dziwnego, że cała zgromadzona publiczna razem z chłopakami zaśpiewała takie przeboje jak "Lejde", "Dotykać całować", "Fajna jest ta dziewczyna" czy "Ja w to nie wierzę".

Grupa Playboys podbiła rekord sprzedanych biletów w klubie Explosion Radom. Prawie 2 tysiące osób bawiło się w rytm przebojów młodej grupy disco polo, która przebiła Zenka Martyniuka do którego należał rekord publiczności właśnie w tym klubie.

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

To spory sukces dla chłopaków, patrząc na to, że na rynku są stosunkowo krótko w porównaniu do Zenona Martyniuka. Zespół Playboys w najbliższym czasie będzie dużo koncertował, ale nie zapomina o nowych produkcjach. Już niebawem gorąca premiera od uwielbianego zespołu disco polo!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!
  3. Prowokacja wokalistki disco polo! Gwiazda podczas strajków nagrała ten materiał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.