Reklama


Reklama

Grupa Playboys niesamowitą niespodzianką na urodziny! Wyjątkowe wydarzenie | VIDEO

2019-02-11T18:00:00+01:00 Grupa Playboys niesamowitą niespodzianką na urodziny! Wyjątkowe wydarzenie | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/grupa-playboys-niesamowita-niespodzianka-na-urodziny-wyjatkowe-wydarzenie-video-1549901024.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Playboys
Reklama


Ogólna

Wszyscy bawili się doskonale od początku do końca koncertu!

Reklama

Wielokrotnie zespoły disco polo są zapraszane na prywatne imprezy m.in. na urodziny, bale firmowe, czy wesela. W ostatnim czasie formacja Playboys była gwiazdą i niespodzianką na urodzinach Tomka.

Jakub Urbański zdradził nam w rozmowie, że goście o niczym nie wiedzieli. "Goście byli bardzo zaskoczeni naszym występem. Bawili się doskonale i razem z nami śpiewali nasze utwory".

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Choć to były urodziny Tomka to Playboysi nie zapomnieli o najważniejszej osobie dla Tomka - jego żonie dla której zespół specjalnie wykonał utwór "Tylko ty" życząc im wszystkiego najlepszego w dalszej wspólnej drodze życia!

Zobaczcie koniecznie nagranie z tego wydarzenia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?!
  2. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  3. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.