Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa Masters wydał dwa utwory! Posłuchaj koniecznie premier!

2017-12-16T15:00:00+01:00 Grupa Masters wydał dwa utwory! Posłuchaj koniecznie premier! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/grupa-masters-wydal-dwa-utwory-posluchaj-koniecznie-premier-1513284815.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Święta

Formacja Masters udostępniła, aż dwie premiery!

Reklama

Paweł Jasionowski był zawsze płodny muzycznie. Na swoim koncie ma wiele produkcji, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród fanów muzyki disco polo.

Dziś jednak prezentujemy Wam świąteczne propozycje od zespołu Masters. Pierwsza premiera to duet z Pawłem Gołeckim w pastorałce pt. "Gore gwiazda Jezusowi.". Druga premiera to kolęda pt. "Bóg się".

Zapraszamy do słuchania.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę
  2. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!
  3. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.