2018-06-02T10:52:00+02:00 Grupa Lider i Akcent w premierowej produkcji! Zobaczcie nowość pt. "Moja gitara" | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/06/grupa-lider-i-akcent-w-premierowej-produkcji-zobaczcie-nowosc-pt-moja-gitara-video-1527929546.jpg
Reklama

Grupa Lider i Akcent w premierowej produkcji! Zobaczcie nowość pt. "Moja gitara" | VIDEO

Redakcja , 02 Czerwiec 2018  10:52
Grupa Lider i Akcent w premierowej produkcji! Zobaczcie nowość pt. "Moja gitara" | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wielki hit disco polo został odświeżony! Posłuchajcie i zobaczcie nowość pt. "Moja gitara" w wykonaniu grupy Lider oraz Akcent.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niezwykła premiera ujrzała światło dzienne. Lider i Akcent wydali wspólny teledysk do legendarnej piosenki pt. "Moja gitara". Piosenka otrzymała nową aranżację, ale zachowując swój stary niezwykły urok.

Utwór pt. "Moja gitara" powstał 24 lata temu, a teledysk pojawił się dwa lata później. Z powodu wieloletniej przyjaźni zespołu Lider i Zenka Martyniuka do nowego klipu, który ujrzał światło dzienne dziś został zaproszony król disco polo.

Całość prezentuje się niezwykle ciekawie, a już po pierwszych sekundach słuchania piosenki pt. "Moja gitara" można przenieść się do lat 90.

Zobaczcie sami i oceńcie sami jak brzmi nowa wersja wielkiego hitu disco polo.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  2. Popularny wokalista sięgnął po klasykę gatunku! Kuba Urbański - Playboys odświeżył znany utwór disco polo, który kiedyś nuciła cała Polska!
  3. MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!
  4. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  5. Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!
  6. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!
  7. Znana wokalistka przyłapana podczas obowiązków domowych 'Pani domu jak z obrazka'. Internauci zachwyceni!
  8. Popularna wokalistka disco polo zszokowała wszystkich stylizacją! To co ma na głowie wzbudza największe zainteresowanie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami