2019-11-18T21:00:00+01:00 GORĄCE zdjęcia gwiazdy disco polo! Artystka swoją kobiecością rozpala zmysły! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/gorace-zdjecia-gwiazdy-disco-polo-fani-ona-jest-cudowna-1574026237.jpg

GORĄCE zdjęcia gwiazdy disco polo! Artystka swoją kobiecością rozpala zmysły!

Redakcja , 18 Listopad 2019  21:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
GORĄCE zdjęcia gwiazdy disco polo! Artystka swoją kobiecością rozpala zmysły!
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska
Reklama

Popularna prezenterka postanowiła rozpalić branżę disco polo!

Reklama

Fani disco polo nie mogą wyjść z podziwu! Są oni oczarowani niesamowitą ilością gorących zdjęć od jednej z najpiękniejszych kobiet w świecie disco polo.

Zobacz również: Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!  

GORĄCE ZDJĘCIA GWIAZDY DISCO POLO! 

Mowa o Edycie Folwarskiej, która w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać. Najpierw narodziny dziecka, w międzyczasie wydanie książki i przepiękne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Popularna prezenterka Polo Tv bardzo szybko wróciła po porodzie do pracy. Fani byli pod wrażeniem szybkością z jaką wróciła do formy. Mimo, że gwiazda opiekowała się małym Tadziem to znalazła czas, aby wydać książkę pt. "Zbiór miłości niechcianych", która okazała się strzałem w dziesiątkę. 

PEŁNA WDZIĘKU I KOBIECOŚCI - EDYTA FOLWARSKA ROZPALA ZMYSŁY!

To jednak nie koniec niespodzianek! Edzia z myślą o swoich fanach przygotowała gorące zdjęcia, które oczarowały cały świat disco polo. Przepiękne, zmysłowe fotki popularnej gwiazdy disco polo robią niesamowite wrażenie. Pełne wdzięku i kobiecości zdjęcia zbierają w internecie mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Zobacz również: Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Nic dziwnego Edyta Folwarska wygląda jak bogini. Oceńcie sami najpopularniejszą prezenterką disco polo w naszym kraju!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  2. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  3. To najpiękniejsza wokalistka disco polo?! Gwiazda zachwyca idealnym ciałem! Fani komentują zdjęcia cudownej Klaudii!
  4. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  5. Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?
  6. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami