2020-01-19T13:18:00+01:00 Gorące ponętne dziewczyny w najnowszym klipie disco polo! Te kobiety mogą zawrócić w głowie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/nowosc-od-marioo-nie-obchodzi-mnie-1579282225.jpg

Gorące ponętne dziewczyny w najnowszym klipie disco polo! Te kobiety mogą zawrócić w głowie!

Redakcja , 19 Styczeń 2020  13:18

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gorące ponętne dziewczyny w najnowszym klipie disco polo! Te kobiety mogą zawrócić w głowie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Z pewnością ten utwór przypadnie do gustu miłośnikom disco polo i pięknych kobiet.

Reklama

Jak jak zapowiedział, tak też zrobił. Uwielbiany wokalista disco polo stworzył niezwykły utwór pod tytułem „Nie obchodzi mnie”. Piosenka od pierwszych brzmień sprawia, że włącza się ciekawość, co będzie dalej?

Zobacz również: Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Zespół Marioo cieszy się wśród fanów disco polo coraz większym uznaniem i popularnością. Można rzec, że zawdzięczają to wszystko dzięki szczeremu przekazowi, jaki zawierają za każdym razem w swoich utworach.

Do tych najbardziej znanych i lubianych kawałków zalicza się takie, jak „Ciebie mi trzeba” , „Kocham i pragnę” , a także „Idealnie” no i oczywiście „Kochaj mnie tak”.

Ostatnio mogliście wysłuchać zapowiedzi teledysku do najnowszej piosenki, która została zatytułowana „Nie obchodzi mnie”. Trailer był tajemniczy, ale wbrew pozorom wcale nie trzeba było długo czekać na całość.

Właśnie dziś na łamach disco polo ukazał się cały klip do najnowszej piosenki. Teledysk jest bardzo pomysłowo połączony z przesłaniem jakie zostało zawarte w piosence, a fabuła jest naprawdę zaskakująca i nieprzewidywalna. W klipie nie brakuje pięknych ponętnych kobiet, które mogą zawrócić w głowie.

Z pewnością ten utwór przypadnie do gustu miłośnikom disco polo na naprawdę wysokim poziomie i fanom płci pięknej.

Myślicie, że kawałek podbije klubowe parkiety i stacje radiowe?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  2. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  3. Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!
  4. Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli
  5. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  6. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami