2015-02-16T12:49:00+01:00 Gorąca zapowiedź tylko u nas: Stereo – Tylko tyle Ci powiem Zespół powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu Disco Star telewizji Polo Tv. Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda dostali się do ćwierćfinałów pro https://disco-polo.info/uploads/news/2015/02/2015-02-16_112953.png

Gorąca zapowiedź tylko u nas: Stereo – Tylko tyle Ci powiem

Autor: Adam Begier , 16 Luty 2015  12:49
Gorąca zapowiedź tylko u nas: Stereo – Tylko tyle Ci powiem
Źródło zdjęć:

Zespół powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu Disco Star telewizji Polo Tv. Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda dostali się do ćwierćfinałów programu, gdzie się poznali. Wspólna wizja dotycząca muzyki spowodowała że zapad...Reklama

Zespół powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu Disco Star telewizji Polo Tv. Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda dostali się do ćwierćfinałów programu, gdzie się poznali. Wspólna wizja dotycząca muzyki spowodowała że zapadła decyzja o stworzeniu zespołu Stereo.

 

Poprzednie produkcje zespołu między innymi „Nie ogarniam” oraz „Zero złości” cieszyły się duża popularnością. Grupa Stereo stara się, aby każda następna ich produkcja była lepsza od poprzedniej. Czy przygotowane nowości podtrzymają tą dobrą passę ?

 

Panowie są już po zdjęciach do najnowszego teledysku do zupełnie nieznanej propozycji pod tytułem „Tylko tyle Ci powiem”. Za realizację klipu odpowiada niezawodna firma PN Media. Co ciekawe to już czwarty teledysk kręcony przez nich dla grupy Stereo. Efekty już w marcu, a w tym momencie zapraszamy Was do obejrzenia zapowiedzi przygotowanej specjalnie przez naszą redakcję.

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Co było grane RMF Disco Polo?
  2. Fenomenalna skrzypcowa odsłona hitu 'Balet' Mario Bischina przez Kapelę Uhahani | VIDEO
  3. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  4. Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!
  5. Gorąca premiera disco polo: EXTAZY ft. Kokardeczka - Piękna
  6. Dlaczego disco polo jest popularne?
  7. Czemu disco polo?
  8. Zobacz, jak hit "Nasza noc" Playboys zawładnął studniówką! Nie uwierzysz, co zrobiła młodzież

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie