2015-02-20T12:37:00+01:00 Gorąca zapowiedź: Extazy & Boys – W oczach niebo https://disco-polo.info/uploads/news/2015/01/IMG_7629.jpg

Gorąca zapowiedź: Extazy & Boys – W oczach niebo

Redakcja , 20 Luty 2015  12:37

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gorąca zapowiedź: Extazy & Boys – W oczach niebo
Źródło zdjęć:
Reklama

Jak doskonale wiadomo wszystkim fanom obu zespołów, panowie postanowili nagrać wspólnie piosenkę „W oczach niebo”, do której również stworzono klip.   Kamil Chludziński zaprosił do współpracy Marcina Millera i tak oto narodził się nieoczekiwa...

Reklama

Jak doskonale wiadomo wszystkim fanom obu zespołów, panowie postanowili nagrać wspólnie piosenkę „W oczach niebo”, do której również stworzono klip.

 

Kamil Chludziński zaprosił do współpracy Marcina Millera i tak oto narodził się nieoczekiwany duet marzeń. Dlaczego marzeń? Reprezentant szalonego, mocno dyskotekowego brzmienia kontra klasyczne uosobienie discopolowca z lat 90’.

 

W tej piosence, a raczej w jej interpretacji dosłownie każdy, a przynajmniej większość odnajdzie to, czego poszukuje w muzyce disco polo. Sam teledysk ma ciekawą fabułę, która odzwierciedli nietypowe podejście do podjętego tematu piosenki.

 

Realizacją teledysku zajęła się gliwicka firma Respect Media. Prezentujemy Wam przedsmak najnowszej propozycji zespołów Extazy & Boys, do oglądania której serdecznie zapraszamy.

 

Extazy & Boys – W oczach niebo(Trailer)

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  2. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  3. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  5. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  6. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami