2021-08-21T17:57:00+02:00 Gorąca sesja popularnej gwiazdy disco polo w stylu dożynkowym! Joanna Kaczanowska - Etna pozuje w stroju ką https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-sesja-popularnej-gwiazdy-disco-polo-artystka-pozuje-w-stroju-kapielowym-na-sianiejpg.jpg

Gorąca sesja popularnej gwiazdy disco polo w stylu dożynkowym! Joanna Kaczanowska - Etna pozuje w stroju kąpielowym na sianie!

Redakcja , 21 Sierpień 2021  17:57

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gorąca sesja popularnej gwiazdy disco polo w stylu dożynkowym! Joanna Kaczanowska - Etna pozuje w stroju kąpielowym na sianie!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama

Urocza wokalistka zapozowała na stogu siana ubrana w skąpy strój kąpielowy, który ukazał jej kobiece walory! Uwagę fanów artystki zwróciły jej

Reklama

Uwagę fanów uroczej artystki disco polo zwróciły jej zgrabne nogi, których pozazdrościć może gwieździe niejedna konkurentka!

Zobacz również: Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!

Wokalistki disco polo każdego dnia dbają o dobre samopoczucie swoich fanów. Artystki publikują w sieci pikantne zdjęcia, dla których można stracić głowę!

GORĄCE ZDJĘCIA WOKALISTKI DISCO POLO NA SIANIE

Etna to popularna wokalistka disco polo, która na swoim koncie ma mnóstwo hitów, które wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów. Utwory takie jak: “Dziadek”, “Mamisynek”, czy “Rolnik” osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia na YouTube!

Reklama

Etna bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych artystek disco polo. Gwiazda zachwyca fanów nie tylko swoim talentem wokalnym, ale także i ogromną urodą, wobec której ciężko przejść obojętnie! Śliczna gwiazda disco polo regularnie udostępnia w sieci gorące zdjęcia, które powodują u jej sympatyków szybsze bicie serca! To prawdziwa kusicielka!

'KWINTESENCJA KOBIECOŚCI'

Etna po raz kolejny rzuciła wszystkich na kolana! Urocza wokalistka zapozowała na stogu siana ubrana w skąpy strój kąpielowy, który ukazał jej kobiece walory! Uwagę fanów artystki zwróciły jej zgrabne nogi, których pozazdrościć może gwieździe niejedna konkurentka!

Wielbiciele Etny rozpływają się w komplementach. Jakaż ona jest piękna!

Reklama

“Mega fotki”

“Bosko wyglądasz”

“Kwintesencja kobiecości”

Etna w czerwonym kostiumie wygląda niczym Pamela Anderson ze Słonecznego Patrolu! Piękna piosenkarka doskonale wie jak sprawić, by wszystkie męskie spojrzenia skierowane były tylko na nią!

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!

Reklama
Plik Etna---sesja-1.jpg
Plik Etna---sesja-5.jpg
Plik Etna---sesja-4.jpg
Plik Etna---sesja-3.jpg
Plik Etna---sesja-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ETNA - Królewna
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Angelika Żmiejewska - Ex Top Girls z dyplomem w kieszeni! Gwiazda disco polo zaczyna nowy etap w swoim życiu?!
  2. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  3. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  4. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  5. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami