2018-09-22T10:30:00+02:00 Gorąca produkcja od formacji Lider Dance! To może być hit roku! | PREMIERA Zespół pochodzący z Uniejowa zaprezentował nowość, która zaczarowała fanów! Sprawdźcie! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/09/goraca-produkcja-od-formacji-lider-dance-to-moze-byc-hit-roku-premiera-1537482105.jpg Disco-Polo.info

Gorąca produkcja od formacji Lider Dance! To może być hit roku! | PREMIERA


Data Publikacji: 22 Wrzesień 2018  10:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zespół pochodzący z Uniejowa zaprezentował nowość, która zaczarowała fanów! Sprawdźcie!

Gorąca produkcja od formacji Lider Dance! To może być hit roku! | PREMIERA
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zespół Mig przygotował premierę „Na pokaz”. Posłuchaj jako pierwszy!
  2. Klaudia Zielińska w lateksowym kombinezonie rozpaliła wyobraźnię!
  3. Żona gwiazdora disco polo przyciągnęła wszystkie spojrzenia. Angelika Szpakowska olśniła w pudrowym komplecie
Reklama

Lider Dance - ta formacja w świecie disco polo jest rozpoznawana już od jakiegoś czasu. Wszystko za sprawą utworów "Zaczarowałaś mnie" czy "Tak Bardzo Kocham". Przesympatyczna ekipa pochwaliła się swoją najnowszą produkcją!

Nowość nosi tytuł "Ja dla Ciebie Ty dla mnie" i swoją oficjalną premierę miała po godzinie 18:00 na antenie Radia VoxFM. O godzinie 19:00 klip ukazał się w sieci i od momentu premiery zgarnął mnóstwo pozytywnych opinii.  Mimo odchodzącego lata, w klipie zobaczycie słoneczne klimaty, piękne kobiety (w tym uroczą wokalistkę Agnieszkę) oraz zgrany i dopasowany do całości scenariusz.

Za klip do utworu odpowiada grupa Stykky Media, tak więc możecie być spokojni - produkcja Was zadowoli!

Sprawdźcie jak brzmi nowość od formacji Lider Dance. Podoba Wam się? Czekamy na Wasze opinie!

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 22 Wrzesień 2018  10:30
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim w asyście Policji nagrania budzą emocje
  2. Zespół Mig przygotował premierę „Na pokaz”. Posłuchaj jako pierwszy!
  3. Paula Karpowicz-Zimecka szczerze o twarzy i zabiegach. „Trochę pocisk, a trochę komplement”
  4. Strych prezentuje nowy utwór „Moja gwiazdo”
  5. Gwiazdor disco polo przeszedł skomplikowaną operację żołądka! Wiemy jak się czuje i co z nim się dzieje!
  6. Boys i News zaskoczą nowym singlem „Zapłacisz mi w naturze”.
  7. Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną wykonali „Czułe słowa (My oh my)” na Roztańczonym PGE Narodowym 2025
  8. Szok w świecie disco polo! Piękni i Młodzi kończą współpracę z Vanila Records! To koniec pewnej ery!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły