Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca premiera od MiłegoPana już dostępna! Zobaczcie jako pierwsi klip pt. "Przyjaciele"

2019-12-22T15:30:00+01:00 Gorąca premiera od MiłegoPana już dostępna! Zobaczcie jako pierwsi klip pt. "Przyjaciele" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/goraca-premiera-od-milegopana-juz-dostepna-zobaczcie-jaki-pierwsi-klip-pt-przyjaciele-1577022561.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piotr Kołaczyński, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan- zrobił przedświąteczną niespodziankę dla słuchaczy disco

Reklama

Fani disco polo nie kryją swojego zaskoczenia i zachwytu. Piotr Kołaczyński, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan - zrobił przedświąteczną niespodziankę dla słuchaczy disco polo.

Zobacz również: Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!

Lepszego prezentu fani disco polo od MiłegoPana nie mogli sobie wymarzyć. Wokalista disco polo nie kryje się z tym, że piosenki, które ukazują się od niego w sieci, są odzwierciedleniem jego przeżyć, doznań w życiu codziennym, prywatnym. Można wyczuć, że Piotrek jest bardzo prawdziwy i autentyczny w tym, co robi.

Fani pokochali go za to bezwarunkowo. W branży disco polo artysta zadebiutował utworem zatytułowanym „Królowa”. Piosenka aktualnie ma ponad 84 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, co dla wielu wykonawców nadal pozostaje nieosiągalnym marzeniem. Tym razem MiłyPan postawił na piosenkę dla swoich serdecznych przyjaciół, a takich nie brakuje nawet w branży.

Kawałek został zatytułowany „Przyjaciele”. Jest bardzo klimatyczny i można nawet porównać go do debiutanckiego utworu, jakim była wyżej wspomniana „Królowa”.

Teledysk w swojej prostocie jest dopracowany pod każdym względem. Nie ma żadnego powodu, żeby móc się do czegokolwiek przyczepić. „Przyjaciele” od MiłegoPana z pewnością już niedługo zaczną podbijać klubowe parkiety i największe stacje radiowe.

Zobacz również: Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!

Zgadzacie się z nami?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!
  2. Sto lat Młodej Parze! Popularny wokalista disco polo wziął ślub! Zobaczcie PIĘKNE ZDJĘCIA!
  3. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.