Reklama


Reklama

Gorąca premiera od MiłegoPana już dostępna! Zobaczcie jako pierwsi klip pt. "Przyjaciele"

2019-12-22T15:30:00+01:00 Gorąca premiera od MiłegoPana już dostępna! Zobaczcie jako pierwsi klip pt. "Przyjaciele" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/goraca-premiera-od-milegopana-juz-dostepna-zobaczcie-jaki-pierwsi-klip-pt-przyjaciele-1577022561.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piotr Kołaczyński, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan- zrobił przedświąteczną niespodziankę dla słuchaczy disco

Reklama

Fani disco polo nie kryją swojego zaskoczenia i zachwytu. Piotr Kołaczyński, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan - zrobił przedświąteczną niespodziankę dla słuchaczy disco polo.

Zobacz również: Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!

Lepszego prezentu fani disco polo od MiłegoPana nie mogli sobie wymarzyć. Wokalista disco polo nie kryje się z tym, że piosenki, które ukazują się od niego w sieci, są odzwierciedleniem jego przeżyć, doznań w życiu codziennym, prywatnym. Można wyczuć, że Piotrek jest bardzo prawdziwy i autentyczny w tym, co robi.

Fani pokochali go za to bezwarunkowo. W branży disco polo artysta zadebiutował utworem zatytułowanym „Królowa”. Piosenka aktualnie ma ponad 84 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, co dla wielu wykonawców nadal pozostaje nieosiągalnym marzeniem. Tym razem MiłyPan postawił na piosenkę dla swoich serdecznych przyjaciół, a takich nie brakuje nawet w branży.

Kawałek został zatytułowany „Przyjaciele”. Jest bardzo klimatyczny i można nawet porównać go do debiutanckiego utworu, jakim była wyżej wspomniana „Królowa”.

Teledysk w swojej prostocie jest dopracowany pod każdym względem. Nie ma żadnego powodu, żeby móc się do czegokolwiek przyczepić. „Przyjaciele” od MiłegoPana z pewnością już niedługo zaczną podbijać klubowe parkiety i największe stacje radiowe.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!

Zgadzacie się z nami?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?
  2. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.