2025-04-24T19:34:00+02:00 Gorąca premiera od Dziewczyn! ”Ile jeszcze” to pop, latino i dance w jednym – zobacz, co przygotowały Nowa formacja Dziewczyny prezentuje ”Ile jeszcze” – dynamiczny utwór z teledyskiem pełnym energii i tanecznych rytmów https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-od-dziewczyn-ile-jeszcze-to-pop-latino-i-dance-w-jednym---zobacz-co-przygotowalyjpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera od Dziewczyn! ”Ile jeszcze” to pop, latino i dance w jednym – zobacz, co przygotowały


Data Publikacji: 24 Kwiecień 2025  19:34
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowa formacja Dziewczyny prezentuje ”Ile jeszcze” – dynamiczny utwór z teledyskiem pełnym energii i tanecznych rytmów

Gorąca premiera od Dziewczyn! ”Ile jeszcze” to pop, latino i dance w jednym – zobacz, co przygotowały
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Ronnie Ferrari i MiłyPan zaskakują wspólną premierą „Przez cały wieczór”
  2. Skolim padł ofiarą medialnego spisku? Szokujące wyznania gwiazdy
  3. Premiera ALTESS „Perły Ci dam” – nowa piosenka z Maciejem jako wokalistą i klipem, który notuje setki tysięcy odsłon
Reklama

    Na polskiej scenie muzycznej nie brakuje artystów, którzy zaskakują, wprowadzają nowe brzmienia i wyznaczają trendy. Kiedy wszystko wskazuje na to, że słuchacze wiedzą już, czego się spodziewać, pojawia się coś, co przyciąga uwagę od pierwszych sekund. Dźwięki, które porywają do tańca, obraz, który przyciąga wzrok i energia, której nie da się podrobić. Właśnie z takim zjawiskiem mamy do czynienia w przypadku pewnej nowej formacji, która z impetem wkroczyła na muzyczny rynek.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Szok w świecie disco polo! Piękni i Młodzi kończą współpracę z Vanila Records! To koniec pewnej ery!

    Dziewczyny – „Ile jeszcze”: nowy singiel z gorącym rytmem latino

    Zespół Dziewczyny, który zadebiutował w 2025 roku, wypuścił właśnie swój drugi singiel zatytułowany „Ile jeszcze”. To utwór, który zaskakuje swoją formą i taneczną energią – nie jest to typowe disco polo, lecz świadome połączenie gatunków pop, latino i dance, dające zupełnie nowe wrażenia słuchowe.

    Nowy singiel promowany jest dynamicznym teledyskiem, w którym dominuje latynoska stylistyka, odważne choreografie i wakacyjna aura. Wideo, podobnie jak sam utwór, zostało świetnie przyjęte przez fanów muzyki tanecznej, a jego energia idealnie wpisuje się w nadchodzący letni sezon.

    Nowa formacja Dziewczyny – Klaudia, Milena i Marlena w nowym muzycznym projekcie

    Za sukcesem grupy Dziewczyny stoją trzy charyzmatyczne wokalistki: Klaudia Przybyszewska, Milena Grzywacz i Marlena Sztando. Zespół powstał jako efekt współpracy doświadczonych artystek, które postanowiły wspólnie stworzyć projekt muzyczny odbiegający od klasycznego disco polo, koncentrując się na nowoczesnym brzmieniu z pogranicza muzyki pop i tanecznej.

    Reklama

    Już ich debiutancki utwór „Na zawsze” pokazał, że Dziewczyny mają jasno sprecyzowany kierunek artystyczny – zamiast powielać utarte schematy, stawiają na nowoczesne aranżacje, emocjonalny przekaz i radiową jakość.

    Dziewczyny „Na zawsze” – debiut, który zapoczątkował nowy rozdział

    Premiera pierwszego singla „Na zawsze” odbiła się szerokim echem wśród fanów muzyki rozrywkowej. Dziewczyny zaskoczyły nie tylko repertuarem, ale i profesjonalnym podejściem do produkcji. Produkcja audio-wideo stała na bardzo wysokim poziomie, co przełożyło się na zainteresowanie mediów.

    Warto zaznaczyć, że formacja jest bardzo aktywna w sieci – regularnie publikuje materiały w mediach społecznościowych, budując więź z fanami i zapowiadając kolejne premiery. Ich obecność w social mediach to nie tylko promocja, ale i bezpośredni kontakt z publicznością, która z każdym nowym projektem coraz mocniej angażuje się w działalność zespołu.

    Dziewczyny udowadniają, że polska scena muzyczna wciąż ma wiele do zaoferowania – szczególnie wtedy, gdy za mikrofonem stoją artystki z pasją, doświadczeniem i wizją na własny styl. Ich muzyczna droga, choć dopiero się rozpoczęła, już teraz zapowiada się niezwykle interesująco.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Zobacz przedpremierę nowości Maczo! ”Błękitne oczy

    Reklama

    Dziewczyny - Ile jeszcze

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 24 Kwiecień 2025  19:34
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Nowy hymn imprezowy? Roteiro i Lia „Robimy szum”
    2. Iness kusi w fioletowej mini! Gwiazda disco polo zachwyciła odważną stylizacją
    3. Discoprince prezentuje nowość na koniec lata – „Wakacyjny głos”
    4. Gwiazdor disco polo przeszedł skomplikowaną operację żołądka! Wiemy jak się czuje i co z nim się dzieje!
    5. Premiera „Kochaj” od MR SEBII podbija sieć – wyjątkowa propozycja 2025 roku
    6. Roztańczony PGE Narodowy 2025. Harmonogram, otwarcie bram, początek, zakończenie występów
    7. Teresa Werner w październiku 2025 zagra koncerty w Brodnicy, Kole, Brześciu Kujawskim i Kartuzach
    8. Brylant z kolejną nowością na rynku teledysk i piosenka „Do widzenia”
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły